• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,452
Pa nez, ja sam tu blizu sebe u trgovini uzeo. Vjerujem da ima u svakoj boljoj poljo trgovini. Arag je proizvođač. Uzeo sam si odma 4 komada za oba atomizera. Od tad prst u uho, a prije toga patnja sa zagusenim diznama. Pogotovo prvi atomizeri poslje zime.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,065
Nigdje ne curi. Slini uz rub na spoju gdje se naslanja na okvir...

Da ima rupa već bi bilo zakrpano 😂
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,953
Digni rezervar i pogledaj ispod. Tu na mjestu gdje naliježe na okvir.
Tu se i meni od vibracija pojelo
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,139
Pa nez, ja sam tu blizu sebe u trgovini uzeo. Vjerujem da ima u svakoj boljoj poljo trgovini. Arag je proizvođač. Uzeo sam si odma 4 komada za oba atomizera. Od tad prst u uho, a prije toga patnja sa zagusenim diznama. Pogotovo prvi atomizeri poslje zime.
Znači da si na jedan atomizer montirao 2 takva filtera, jedan za lijevu, a drugi za desnu stranu?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,139
Gledam po internetu, ali nisam ga pronašao nigdje u ponudi. PSC Ferenčak ga ima u ponudi samo po narudžbi. Baš budem sutra pitao da li je dobavljiv. U kojoj trgovini si ih ti kupio?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,791
@zoran89 ja sam traktorsku špricu / prskalicu pok. tastu stalno sam popravljao, jer je on stalno imao nekakvih fizičkih lomova na njoj radi nepažnje. Pumpu sam mu reparirao, itd.

Koliko te pratim tebi bi bilo najbolje iz dvije jeftine šprice sastaviti jednu, povoljne cijene, ostalo neupotrebljivo jednostavno baci u otpad.
Pomalo me iznenađuje tvoje (ne) prepoznavanje pojedinih komponenti i njihovog principa rada. Ali me raduje što se koprcaš, boriš, vrpoljiš i učiš, stječeš svoja iskustva sistemom pokušaja i promašaja. I mi drugi smo nekada radili tako i bili tebi slični. Samo naprijed i uživaj u tome, imaš moju veliku podršku, (naravno i uz moj pokoji čangrizavi i zajedljivi komentar 😈)
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,065
A šta da ti kažem. Nisam se nikad susretao s time.

Od kolege posudim atomizer i to je to.

Lako vama koji ste od malena oko priključaka pa neke stvari uzimate zdravo za gotovo. Ja sam prva generacija sakupljača priključaka..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,791
Netočna ti je definicija "lako vama" bez poznavanja svakog pojedinog slučaja. Nikad ne znaš po kakvom je životnom putu netko došao i sada slučajno stao pred tebe...
Tvoj sadašnji pristup životu cijenim i malo je danas takvih mladih ljudi, samo ostani zdrav, odlučan i pazi na obitelj, oni su ti neprocjenivo vrijedni. 👌🥂🙂
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,065
Nisam rekao da je nekome lakše u životu. Nego sam samo rekao da je nekome tko je odrastao uz majstora ili mehanizaciju lakše po tom pitanju nego meni koji se većinom prvi puta susrećem s nekim stvarima.

Znam ja da je vama penzionerima uvijek teško...
 

Najnoviji postovi

Na vrh