• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Za šta je ta samohodna prskalica, jel za voće ili za žitarice :?: Može li koja slika?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
metalna rau 330l



Uploaded with ImageShack.us

Inače to mi je prva šprica pa bih molio one koji imaju sličnu da mi malo objasne princip rada na njoj!

Unaprijed zahvaljujem!:supz:
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
glete ljudi šta je ratarko kupijo

300021m1.jpg

300021m.jpg


Daj pazi malo kak postavljaš slike!!! ŠANANA
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Da prskalica,,,,,,,,,,,,,,,,,,ma ovose zove prskalica,,,:prayer::prayer:

Svaka mu čast,,,i nek ga dugo služi,,,,,,,,,,,koliko je to litara..:?::?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bude on videl kaj si je doma dopeljal....kvaliteta plastike čista 0, stalno nekaj puca!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Bude on videl kaj si je doma dopeljal....kvaliteta plastike čista 0, stalno nekaj puca!!!

Pa kak moreš tak reč:madmana:

Ma nije to tak loša prskalica,kaj ti ju imaš ili?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa kak moreš tak reč:madmana:

Ma nije to tak loša prskalica,kaj ti ju imaš ili?

Kak nebi mogel kad vidim na svoje oči kaj se događa, neke stvari su jednostavno loše izvedene i dolazi do loma.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Kak nebi mogel kad vidim na svoje oči kaj se događa, neke stvari su jednostavno loše izvedene i dolazi do loma.

Neznam kakva iskustva imaš,al kod mene je za sada sve OK.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
drugačije ih neznam stavit

Sve si dobro napravio samo si krivi višak linka pobrisao :)
Prouči malo upute za postavljanje slika, jednostavno je.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
da li u pumpu prsklice Agromehanika Kranj iz 1987.g. 250l može ići ulje Super 3 ili mora baš nekakvo za getribe ko Transhidrol 85? Mislim imam doma Super 3 pa da to iskoristim da ne kupujem novo, a Super 3 koliko znam ionak ide osim u motor u nekim slučajevima i u transmisije ... ne?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bude služilo ,u mojoj 340 lit Agromehanika je isto i radi dobro,bitno da je unutra,a ne kao kod nekih da ga moraš tražiti jer mu kroz godine rada curi semering i ulje se izgubi i onda dođe kuršlus:madmana:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
bude služilo ,u mojoj 340 lit Agromehanika je isto i radi dobro,bitno da je unutra,a ne kao kod nekih da ga moraš tražiti jer mu kroz godine rada curi semering i ulje se izgubi i onda dođe kuršlus:madmana:

Fala puno stavil budem Super 3, glavno da ne pojede gumene membrane. Ide ga unutra 0,6l ? Na pločici je pisalo nešto ali sve se oljuštili brojevi čini mi se ko da je pisalo 600 cm3 za količinu ulja. A još veći problem je na koliko napumpati zrak nešto piše na pločici radni tlak ali dal je 3 MPa ili 2 MPa broj je nečitljiv ne kužim kak su to tak bezveze napisali važne podatke na pločicu da se sve oljuštilo nemre se pročitati. Zraka uopće nema kad sam pritisnuo na ventil malo je samo izašlo jedva sitnica. Sad sve čistim, jer nije godinama održavana pumpa, filter je katastrofa pun stvrdnutih kemikalija, mora ići novi
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
glete ljudi šta je ratarko kupijo

300021m1.jpg

tinda kad je ratarko prskalicu dovezao doma, ove god. ili? Ja na svojoj nevidim ništa loše napravljeno, sad su malo poboljšali izradu u odnosu na one prskalice što su prije izrađivali, promjenili dobavljače tih rezervara, dizne su bolje, i sl.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433

Kolega može pitanje, imam sličnu pumpu tvojoj, mi možeš reč tko je proizvođač i karakteristike. Naime, trebal bi membrane, i kad kažem trgovcima model, svi me u čudu gledaju. Niti gugel mi nije previše od pomoći..
img0605u.jpg
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ekipa jel netko zna kolko mora biti pritisak membrane na metal rau 330l!
Znači na kolko bara mora biti napumpan?:prayer::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh