• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

T

toni.

Guest
i ja imam prskalice sa ovog tipa motor,
jel ima negde gde se moze nabaviti rezervne delove ima za ovog tipa motora
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Šprica ljepo izgleda,ali zar nije bilo veče u ponudi?

jednake je veličine kao i ona stara,za mog zetora,po našim brjegovima,taman mu je.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
istu takvu imam i ja samo od drukčije plastike je bačva,naštelana je na puni hektar i kako kaže dino ima je i moj ferki po nekim brijegovima punu mjeru,npr.jednom sam prskao ljudima u susjednom selu i pola prskalice odiže prednji kraj:rolleyess::rolleyess:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
bilogora je to :supz:
prskalica je u extra stanju,u svojih 25 godina je poprskala manje nego nego ova moja koju sam imao do sad za jednu godinu.
nije bila korištena zadnje 2 godine,odmah smo stavili nove dizne (crvene).
odčepili ju,jer je skoro sve bilo začepljeno kamencem,kao pijesak je bio u cjevima,bilo je malo posla oko nje,ali sad radi super. :)
isprobao sam je,i taman prskalica izađe na hektar.
btw. zna netko koliko dođe manometar za nju?
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlična i u dobrom stanju,,,,,,,kako se more sa slike vidit,,,,,,
meeni fale još samo cijevi sa špricama,,,,,,,,ostalo je renovirano......a konstrukcija indentična.....:partyman::partyman:

Ajde,,ako budeš moga,,,samo ču te zamolit za jednu dvije slike,,,da vidim cijev,,i di je zavidana šprica........jer idem sam u izradu,,,ovo je totalna pljačka po trgovinama.....:blackeye
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
bit ce slike kroz koji dan

baš pljačka,jbt dizne 8 kn/kom ,a nekad bile 2-3 kune...
 
B

BAGERISTA

Guest
Meni je bitno da nađem komplet,,,,dizne,,nači cijela,s navojem kojim se zavida u cijev,,,,jer ču ič sam napravit cijevi,,,bušit,,,i dat,navoje povarit,,,(jer cijev s diznama košta,,ko da je od zlata:mad:),,,ja ču vijerovatno stavit kromirane cijevi,...,nešto sam mislija plastiku,,,ali neznam,čak skoro dođem na isto,,ko da kupujem,i nastavke,,pa daj povarit,,i plastiku,,,i sve.

Moje su stare,,i rđa je došla iznutra pa štplae stavno...
Ajd,,,ako bude mi trebalo neke,,,mijere,bit ču zahvalan,unaprijed.:weedman:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
dino evo što si me tražio da ti poslikam , ljubičasta je trojka , plava rotodiza, i žuta je dvojka...:p
DSC00740.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
mislim da se gledaju boje dizni a ne poklopca u kojoj jesu :lol: ali shvatio sam,hvala ;)
onda su crvene četvorke.

Ma ima negdje ta tablica sa bojama dizni,i kolike su,samo ju nisam uspio pronac...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
mislim da se gledaju boje dizni a ne poklopca u kojoj jesu :lol: ali shvatio sam,hvala ;)
onda su crvene četvorke.

Ma ima negdje ta tablica sa bojama dizni,i kolike su,samo ju nisam uspio pronac...

znam kak se čita al sam ja to tebi tak rekel , jer ovak bi moral puno pisati jer ima boja oho...:p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I kak si zadovoljan s leškom???
Tu u mojem kraju sama nezadovoljstva s leškom, svi pizde s tim špricama, preloše plastike i plastični odljevci...
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo neznam bas puno o njima ali moje mišljenje je da su dobre šprice, do sad smo špricali od kuma špricom isto leško 300 l, i nije bilo kvarova on ju ima več najmanje 6 god. i nista nije puknuto isto tako znam ljude koji su takoder zadovoljni, mada sam čuo neke da kažu da je to "igračka" a ne šprica..sta ja znam vidjet cemo kakva je kad ju sprobamo...:D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
I kak si zadovoljan s leškom???
Tu u mojem kraju sama nezadovoljstva s leškom, svi pizde s tim špricama, preloše plastike i plastični odljevci...

Nije kao Amazone,Cafini,ili Rau,ali služi svrsi..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pumpa je spremna za špricanje ali bih molio za pomoć.kad sam skidao slikao sam samo pumpu,sad sam zamjenio i stara crijeva ali neznam jesam li dobro spojio jer nemam slike gdje je koje crijevo išlo.na prvoj slici se vide dva crijeva.ja predpostavljam da lijevo crijevo ide na manometar pumpe,a desno ide na spremnik sa vodom.

jesam li u pravu???:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne vidim slike,,,,,,,,,,,,,,i za koju punpu te zanima,,,,imaš kžk,,,,stavit ču ja sliku kako je spojeno..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
evo slike. pumpa je morava 25 mislim,nadam se da se na ovim slikama vidi,ako ne slikaću ponovo



 

Najnoviji postovi

Na vrh