• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Znam, budem ako mi bude trebalo. Koliko vidim večina vas šprica sa diznama 2 ili 3 pa budem se i ja prilagodio. Ako drugima uspijeva bude valjda i meni.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
I ja isto imam takve dizne ova za prihranu ili za spricanje po vjetru ne valja ništa samo piša

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Koliko para, bas takva jedna bi meni dobro dosla, da ju agregatiram s 539?
Preteško za 539 ja imam 300+ onih 20 čiste vode i 10m grane i taman za moj 533 za 400l bi treba 542 ili 549 imaju teži prednji kraj ali i duže zadnje ruke hm... trebalo bi probati

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
8600 kn za gotovinu. Na rate je 1000 kn skuplja.
Ima tri rezervara, još samo da skontam kak šta radi (kak se ispire glavni rezervar i kako usisava u sebe). U uputama nema baš puno toga objašnjeno. Slikaču kad uhvatim vremena. Evo sunce se pokazalo pa budem išel posijati ako nebu blato. Kupil sam i kotačiće okretne da ju morem pomicati jer stvarno je teška pa moram i to montirati.
MilanZetor jesi ti svoju registriral ?
Koje su uopče posljedice ne registracije i tko me uopče može kazniti ako nije regana ?
đelac daj slikaj ako možeš te protiv vjetra. I sam bi uzel takve. Svejedno ove ničemu ne služe.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Trebao bi dole imati ventil koji prebaciš da ispireš, tj. pumpa vuče vodu iz toga trećeg spremnika i ide u glavni i na tome ventilu bi trebao imati tri pozicije, jedna je glavni spremnik, druga je treći spremnik, a treća da vučeš vodu.

Ja sam svoju registrirao, meni su oni došli kući jer su bili u blizini.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Pošto ti je nova šprica trebaš samo poslati papire, platiti 87kn s PDV-om, dobiješ naljepnicu, nalijepis i to je to.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
80 i nešto kuna košta i vrijedi ti 5 godina. Ne moraš voziti prskalicu, trebaš od nje serijski broj, godinu proizvodnje, tip pumpe, tip dizni, broj dizni i te sitnice.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
400 l, grane 10 m. Isprobana doma malo prije na dvorištu. Sve nevjerujem da more sve raditi kak treba :(inlove):. Morava nikad nije radila kak treba. Ovo če biti milina raditi. Jedino nisam sretan sa diznama. Dobio sam 2, 3 i neku za prihranu ali ta polijeva ne šprica, a šurjak je prije mjesec dana dobio dizne 2, 3 i 4.
Dado. ćini mi se da ti na toj dizni za prihranu fali jedna mala gumica, imao sam ja takav problem, ako se radi o dizni okruglog mlaza, kao ova donja na slici.
 

Prilozi

  • DSC00330.jpg
    DSC00330.jpg
    31.6 KB · Pregleda: 132
Posljednje uređivanje:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam dobio 02,03,04 dizne,a mislim da 04 neču nikada koristiti,sve radim sa 02,03 ču možda za folijarnu jel treba više vode bacati a 04 ništa koristi,prska jako koda kiša pada pa sve sklizne sa lista,dok 02 radi maglu i sve se zadržava na listu.
Ventil za ispiranje posude kada želiš ispirati posudu okreneš na kontra stranu od pozicije za prskanje,Imaš na ventilu ručicu koju primiš rukom kada želiš ventil okrenuti,s druge strane od te ručice ti je mali nos,strelica ili kako to hočeš nazvati,gdje ti je to usmjereno,prema kojem crijevu,odatle vuče vodu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
80 i nešto kuna košta i vrijedi ti 5 godina. Ne moraš voziti prskalicu, trebaš od nje serijski broj, godinu proizvodnje, tip pumpe, tip dizni, broj dizni i te sitnice.

Jok susjed kupio i zvao ih za naljepnicu vele jok doće vidit špricu da mu nije ko izdao račun toboš.
I da če sami naljepit naljepnicu.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja sam otišao sa računom i ostalim papirima od prskalice,platio i dobio naljepnicu.
Sva sreča neki dan su nam bili u selu ispitivači,pa nisam morao nikud slati papire.
 

Najnoviji postovi

Na vrh