• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kako dizna 0.2,ide po nekom vjetru ??
Probat ču sad u korekciji kukuruza s njome,ako bude mirno vrijeme..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Ovo za ispiranje posuda sam skužio. Kod mene u ono kratko vrijeme što sam ju isprobao sa možda 100 l vode na dizne 02 i 03 pritisak oko 2.5 bara, 1500-1700 okretaja motora stvara se skoro kao neka fina magla. Sa tim moram špricati kad je totalno mirno vrijeme a kod mene ako ne pada onda stalno nešta puše. Danas isto cijeli dan neki vjetrić. Jeli to valja, mislim da stvara takvu maglicu ?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zašto nebi valjalo,pa ja tako več godinama radim,magla bolje radi nego krupne kapi,koje skliznu sa lista.Vijetar nesmeta ako puše normalno,uvijek jedan dio nekuda nestane,kako god da špricaš.pustiš grane niže i nema problema.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Ursus bi trebal to dobiti kad stigne. Malo mi je fletniji za te lakše poslove. Nema kabine pa sam za čas gore i dole jedino što mi mora stalno kardan raditi.
Kad smo kod kardana zanima me jel imate uključen kardan do polja zbog mješanja otrova u šprici ili ga isključujete do polja ?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ako ne koristiš okvašivać Trend može biti miješalica ukljućena stalno,ako ga koristiš,jako se pijeni,onda bolje ne.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ako je polje blizu onda drzim upaljen kardan da mjesa. Ako je dalje nema potrebe da stalno laufa, u tom slucaju mjesa kada pravim i kada pridjem polju upalim da mjesa
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Raznim fizikalno kemijskim procesima tekućine se međusobno miješaju i kada potpuno miruju. Kapni u punu špricu koja miruje deset kapi bijele boje pa vidi.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Da nije možda blokiran pogledaj još jednom???* Ili ti fali balans odnosno uteg na sredini.
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Eh, kud baš. Prije nisam stigao a sutra imam drugog posla. Nemam baš vremena gledati na svetke tko mi zamjerio a tko ne.
Grane ne ostaju ravne kad se traktor nagne. Nije ništa blokirano. Podmazano da bolje radi ali jok. Štift izvađen prije početka rada. Kad ga rukom nagnem radi ali sam neće.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
Koliko ide tekucine u nju dok su svi rezervari puni?
Mislim da bi to 539 nosil bez greske, ovo je prevelik traktor za tu spricu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh