• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,491
Uzeo bi ags en 1200 s hidraulicnim granama.

A to...ja atomizerom i dalje prskam, imao sam 220 pa sam prodao. Isto sam razmisljao sam da si je za herbicide ostavim.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Ima netko ovakav razvodnik?

88-regulator_ag_tronik_14_3-ab1677ea77160b58.jpg

Da li postoje takvi sa 3 ventila? I gdje bi se moglo kupiti
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,491
Od agromehanike ima s 5 i 7.
Mozda ima onih talijanskih sto idu na poljske prskalice. Trebalo bi biti kod uvoznika posebno za kupit.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ja sam u potrazi za dva elektro ventila da postavim na atomizer, ali nemogu nigdje naci dva da izdrzavaju 20 bara i da rade na 12 volti
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Od agromehanike ima s 5 i 7.
Mozda ima onih talijanskih sto idu na poljske prskalice. Trebalo bi biti kod uvoznika posebno za kupit.

Pretpostavljam da koštaju kao nova prskalica 400l :icon_mrgreen:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,491
Malo vise [emoji1] Dok uzimas novu prskalicu pa ti izbace obicni i stave ovaj onda je oko 2000€. Kao rezervni dio sigurno jos dosta vise.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
10000 kn košta za sa sedam sekcija elektronsko zatvaranje,u AGM-u Čakovec.Ja pitao za svoju.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Kak se to kod vas popreko šprica kukuruz ? :eek::
Kod mene se tak kultivira .
Ajd malo ozbiljno. Kako se pokazala poljakonja ? Jel pucaju grane kao kod nekih ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Haha ne, a to su uvratine nez vise zasto tako izaso van, valjda je tak bilo taman gotovo.

Pa zasad se pokazala super, osim kaj treba rucno grane otvarat, pospricao oko 50 ha s njom, prva godina je, nista nije puklo zasada.


Kod kojih pucaju? Cuo i da kod biardzki pucaju?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Znam da su uzvratine. Samo zezam malo. Pa netko je rekao da ima Biardzki čini mi se 800 l i da pucaju grane pa zato pitam. Takvu ali duplo manju sam planirao kupiti ali sam se predomislio i uzeo Jarmet.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moja je do sada poprskala 90 hektara i sve pet,ništa nije puklo.Što se tiče prskalice mogu ju svakome preporučiti.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Znam da su uzvratine. Samo zezam malo. Pa netko je rekao da ima Biardzki čini mi se 800 l i da pucaju grane pa zato pitam. Takvu ali duplo manju sam planirao kupiti ali sam se predomislio i uzeo Jarmet.

Pa zasad je ovo odradila dobro, budemo vidjeli kak bude s godinama, ako ne nabavim prije bolju :)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Mario, koja ti je sirina guma na lambu i vanjska sirina traktora? Pretpostavljam da su ti redovi na 75? Ne gazis kukuruz?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Pa imaju dijelove.

Sirina zadnjih 480, ukupno traktor sirok 212 cm a redovi su 75 znaci 225cm, ide dobro u redove samo treba biti pazljiv.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Ja sam kupil jarmet kaj se tice prskalice je ok jedini Panex je katasrofalan sa servisnom službom cekam ih vec mjesec dana i jos nisu uspjeli doci prskalica je pošpricakla vec 200kj..
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja sam kupil jarmet kaj se tice prskalice je ok jedini Panex je katasrofalan sa servisnom službom cekam ih vec mjesec dana i jos nisu uspjeli doci prskalica je pošpricakla vec 200kj..

Kaj se pokvarilo?
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Treba poštelati konstantni pritisak,pusca dole na jednoj crijevi nivelacija ne radi (radi nekaj malo),i jos nekaj mana ima..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Pa kaj je to problem odstraniti kvar sam , zamisli poštelati konstanti pritisak , i crijevo zamjeniti ako treba ili kaj drugo. Sve jednostavno ko pekmez
 

Najnoviji postovi

Na vrh