• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Moš' si mislit'.

Kad sam pričao sa ovima što izdaju certifikate, veli on sad ti vrijedi 3 godine, a za obnovu se ne nadaj jer je to sad da se skupe pare, a do 2019. će opet nešto drugo bit.

Navodno će se morat imat prskalica sa 3 odvojena tanka...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja se tome ne bi čudio. Pa koliko je zakona doneseno koji nisu ljudima po volji.
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
pozdrav,zanima prskalica akpil 600l jel ima tko slicnu,kakva su iskustva s njom
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Imam ju ja, zadovoljan sam s njom.
Pumpa talijanska, nije bilo nikakvih problema s njom, kao ni s ostalim na šprici.

Jedino mi smeta kaj su grane "mekane", ali ne veli se uzalud, koliko para toliko i muzike :)

eSIrEH3.jpg
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Moš' si mislit'.

Kad sam pričao sa ovima što izdaju certifikate, veli on sad ti vrijedi 3 godine, a za obnovu se ne nadaj jer je to sad da se skupe pare, a do 2019. će opet nešto drugo bit.

Navodno će se morat imat prskalica sa 3 odvojena tanka...

To ce se 100% dogoditi!!!!
Ja za svoju imam 3 tanka, samo moram sada preko zime i ugraditi, glavni ima 450, za ispiranje 40, a za pranje ruku 15 litara

Najjeftinija opcija, jer prazna prskalica ima 90kg, sve druge su teske, i njemacka pumpa, koja nikada nije zakazala, misljenja sam da rau pumpa stara je bolja nego poljska nova
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Zavisi gdje živiš. Znam da obuku vrši Plin trgovina iz Hrašća i Fito promet iz Lučkog pa pitaj njih. A probaj nazvati i savjetodavnu službu u Gorici.
 

mimi504

Član
Tu od
16 Ožu 2015
Poruka
56
Dali ima ko iskustva sa ovom špricom i dali se to isplati uzimati...BIARDZKI 300

• spremnik 300 litara
• raspon grana 10 metara (moguće druge veličine)
• pumpa protoka 120 lit. u minuti
• triplex dizne (2 mm , 3 mm i prihrana)
• spremnik vode za pranje ruku (15 litara)
• glicerinski manometar
• sistem sa dvije mješalice
• podesiva visina grana
• Dimenzije:
• Težina : 172 kg
• Dužina (mm) : 1050
• Širina (mm) : 2150
• Visina (mm) : 1600

• Cijena sa PDV - om za gotovinu : 5.744,70 kn.
 
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
31
Pozdrav
Kakva su iskustva sa biardzki atomizerima, pošto su jeftini zanima me kvaliteta
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Dečki nadam se da se nebute ljutili ali malo se vratite u rikverc po ovoj temi pa pročitajte. Ima nešto napisano o tome samo treba potražiti.:drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh