• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskalice

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
I kod mene je dans uplačena jedna prskalica..8)

Leško 1000l
-12m grane,hidraulično podizanje i nivelacija
-pumpa 105l
-tripleks dizne
-rezervoar za ispiranje boca
-eko mikser
-elektronsko otvaranje svih ventila-digitalni manometar

koje si dizne uzeo keramičke ili obične,kad je rok isporuke?
moja stiže krajem 1.mj
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
uzeo sam 1200l,sa 15MRX granama,pumpa 150l(orginal ide 105),elektronsko otvaranje svih ventila sa digitalnim manometrom,uređaj za ispiranje boca,triplex keramičke dizne sa diznom za prskanje po vjetru i naravno sve to u zelenoj boji.
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Mogli su joj malo spustiti cijenu na oko 1000, 1100 KM toliko vrijedi sigurno. ja sam prije 2 godine prodao MIO 330 za 900 KM. radila samo jednu sezonu ali kako nisam imao posla za nju riješio sam je se.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
vjerovatno je agromehanika kvalitetnija, bar vidim po cijenama, a sdruge strane ova mi je i mala, da je bar 440l i 12m, posto mi je traktor malo veci, ali 550 EUR bih i ja dao.
 
T

TOMY

Guest
Evo i moje prskalice, stara već godinu dana:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4YN0X7PRKCs[/YT]


P.S. nek mi netko objasni kako postavit video ovamo a ne link.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
TOMY ja sam ispravio..moraš kopirat cijeli link i onda ideš na "napredni odgovor".i tamo imaš malo ikonu od YT na koju klikneš i cijeli link skopiraš između ta dva YT taga..


Kako si zadovoljan prskalicom?
Moja če isto biti takva samo 1000L.
Kako ju zetor nosi kad je puna?
 
T

TOMY

Guest
Prskalica je odlična, prezadovoljan s njom, jako mi je olakšala posao! Poprskao sam oko 300 ha s njom, nikad problema čak niti sa štopanjem dizni!
Zetor sa 80 kg dodatnih utega naprijed je nosi onako, na knap kad je puna, obično nosim po 700 litara. Baš bi trebao stavit 100 kg utega naprijed. Prvo je i meni bilo u planu kupit 1000 litara no smanjio sam na 800 jer 1000 litara nebi nikad tovario i nosio sa zetorom.

marko93 ja te opcije "YT" nemam ni na naprednom odgovoru.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
gdje naci gumeni polopac prskalice agromehanika,osim na cesti kao sto je neko nasao moj, ja svoj izgubio u transportu nisam ga dobro stavio, pjesak ga vidio, sklonio u stranu i nakon pola sat ja se vratim a neko ga vec pokupio, neznam samo sto cemu. Prskalica nije moja tako da sad trebam covjeku to nabaviti, ali gdje.
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
imaš stranicu agrotehnika-bjelovar,traži skladište rez,dijelova i naruči poštom
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Vidio sam u Lateranu u Vinkovcima da imaju poklopaca od prskalica.
 
A

ajeto

Guest
Pa po meni vrijedi.Treba bidjeti u kakovom je stanju pumpa i regulator. Vidim ima ventilator pa treba obratiti pažnju i na lagere ali i na spremnik(da nije prebušen)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Mislis lezaj ventilator i rezervoar osnovni gdje ide tekucina da nije probusen, nema valjda jos neki rezervoar
 

Najnoviji postovi

Na vrh