• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Kaj je slađe, Izabela ili izabela? Ja preferiram seksardu. :icon_super:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
vrni se nazaj na selo z velegrada pak buš i ti znal kak zgledaju prešani čvarki
bi , ali se bojim da me tam ne haltaš , znaš kaj sam se kriv i dužan sava nemre oprat :icon_rofl:

kod mene se špek reže veličine kutije šibica , onda se to jede prstima a ne žlicom .....
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Zagi,

Dobri su ti ovi nokti :icon_eyes::icon_eyes: ... kak ih samo uspiješ sačuvati u radu na kozi?

Pravi zagorec ne nosi rukavice :(yawn):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Nastavljamo sa radovima u idiličnim uslovima , kao sa razglednice :(think):
 

Prilozi

  • IMG00375.jpg
    IMG00375.jpg
    74.3 KB · Pregleda: 153

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
vraga idilični uvjeti...i sam bio danas, dobro je dok se radi, ali stali smo 15 minuta na gablec, i odma sam se zmrznul...
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,715
Ovakve idilične uslove je ljepše gledati na slici (naravno na toplome).:(giggle):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Par stepeni u minusu po meni je najbolje , nišda nije kaljavo , zemlja dovoljno tvrda da nema propadanja i ostalih iznenađenja.
Inače ložimo vatru u šumi ali eto danas nismo pošto smo otišli neplanski , sutra nastavak.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo bili prosle subote,vatra se uvijek lozi a takodjer se vrti jeger i kobasice:icon_super:,to je ritual.Drugi tjedan se isto ravnamo,al nije ni jeger kaj je bil i ovo Vajdino otislo sve u kuurac kak je vlasnik postal Pivac.:mur:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
A jeger je ???

Inače kobasica i slanina je zaštitni znak ''furmana''. :icon_super:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Vidim da obožavate mesne prerađevine. Ste probali kad v žerjavku staviti obične krumpire? Ak niste, obavezno probajte. Mljac, mljac. :icon_keel:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
nišda nije kaljavo , zemlja dovoljno tvrda da nema propadanja i ostalih iznenađenja.

Djaba što je tvrdo i nema propadanja, ali bez lanaca ni tamo ni vamo.

Iwanho tako mi krompirice ubacujemo u zar kada rakiju pečemo. Doduše neki dan smo fiknuli neku trešnju i palio granje od nje i nakupilo se dosta zara. Odnesem oko 1kg krompira i ispekao. Još malo domaćeg sira i kajmaka i ljepota ...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Nije suma al je drvo. Danas rezao staru tresnju. Temperatura je idealna, vatra se nalozila, kobasica ispekla i nema zime.

250cd8b7d58330814c323898b628fe7f.jpg
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A jeger je ???

Inače kobasica i slanina je zaštitni znak ''furmana''. :icon_super:
1d3a34089ebd98bf4fff8015d49d87a2.jpg

To ti je jeger, ili ti po Međimurskim pesja salama i kak veli zemljak @hotele od kad je banda Pivac preuzela Vajdu kvaliteta se srozala za 70%.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Jeger ti je Lovačka kobasica (salama).
Taj na slici jedini (donekle) valja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh