• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Ma bitno da niko nije povredjen. Ko radi na losim terenima to je kao dobar dan. Prikrpis malo i teraj dalje. A dobro je napravljen LTZ majku mu. Znaci dosta i sasiju sto ima jedino eto sto ni ona nije mogla da izdrzi.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Ja nemožem da biram mnogo ako pričamo o šumi , ili radiš ili ne radiš , volio bih ja da su uslovi bolji ali nisu.
Nisam ni Semberija ni Posavina nego Majevica.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Savo bitno da tebi nije nista a za zeljezo lako kolko te poznajemo ti ces to brzo rijesit da se nece ni poznat da je sta bilo!!
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,913
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=FhhJjK3vwmg[/YT], mislim da je do vozaca, ova bi se bolje snasla
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Savo bitno da tebi nije nista a za zeljezo lako kolko te poznajemo ti ces to brzo rijesit da se nece ni poznat da je sta bilo!!

Kad si već tu,jel si upoznat sa terenom u Prkosu,to bi trebalo biti u tvojoj okolici,ako se ne varam.Imam ponudu za sječu i izvlačenje,pa čisto informativno kolko je teren dostupan za odradit posao.Ako si upoznat sa tim krajem?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega moze bit ravnica moze bit na normalnom brdo i mali dio lose al ako se bavis sumom sigurno imas i bolje strojeve tak da te neke manje prepreke bi lako rijesio jel parcela blize uz cestu ili??
Ako hoces javi mi se na pp pa cemo jos detaljnije ako znas otprilike di bi dosla suma pa ti lakse objasnim teren!!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Kad si već tu,jel si upoznat sa terenom u Prkosu,to bi trebalo biti u tvojoj okolici,ako se ne varam.Imam ponudu za sječu i izvlačenje,pa čisto informativno kolko je teren dostupan za odradit posao.Ako si upoznat sa tim krajem?

e rođo šuma je šuma gadna je sigurno...:icon_biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma nije ima dijelova di je losije al ako ima malo bolji traktor i vitlo rijesava sve bez greske kolega @matko je imo sigurno na losijem terenu pa je sve traktorom i vitlom rijesio!!
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Ma nije ima dijelova di je losije al ako ima malo bolji traktor i vitlo rijesava sve bez greske kolega @matko je imo sigurno na losijem terenu pa je sve traktorom i vitlom rijesio!!

Nisu problem strojevi,imam strojeve za poželit,ali čisto informatinog karaktera je pitanje o terenu,moglo bi se reć da imam strojeve za koje "nema prepreke".Pitam onako čisto kakav je teren kod vas opcenito,ponuda za posao je preko par tisuća m3,inače nebi ni razmišljao o selidbi stroja.A što se tiče blizine ceste,to neznam,da sam vidio koliko je blizu znao bih i kakav je teren,ako uzmem posao,čut ćemo se svakako,pa da pojedemo gablec.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onda nemas kaj puno razmisljat jer tamo dosta sume ima Hrv. sume i ako nisi blizu asvalta makadamski put je da moze kamion i prikolica.
Kad budes imo u planu dolazit javi dan prije pa da se nademo!!
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ready to go!
13f42260a0b59f061366d39506d3cfb2.jpg
3a10eda76922301fede5287706a763c2.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Zoki ti i Muhač koristite bačve on okomito kao radni stol a ti vodoravno kao kutiju za sve :icon_super:
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
044 je grijeh vozit bilo gdje osim u majčinom krilu,to je jedna i ne ponovljiva pila i majka za sva vremena.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Stilovka 044 ima 20g i još nije nikad iznevjerila!

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Razmišljam o nabavci jedne manje pile za grane jer ova nije baš lagana.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Jedan zanimljiv strojček, pogotovo jer ovakvih drva đabe čitavo selo sječe sve žestilovina dobro grije, samo jos smislit kako ovo na mutu ustekat :icon_scratch:
https://www.facebook.com/kreativesss/videos/945270632240354/

Do sad nisam vidjel ovak jednostavan i praktičan sjekač koji granje sječe na neku uobičajenu dužinu za loženje. :icon_fU: Putnicara, najljepše zahvaljujem :drink:

Evo i ja sam danas malo primil se posla
20161227_115.jpg

Tko kupuje drva u metricama, cirkular s ovakvim dodavanjem metrica je zakon. :icon_super:
 

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292

Najnoviji postovi

Na vrh