• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radovi u šumi, izrada drva

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
evo moje robe , imam za dvje- tri zime xd

prijatelj i od prijatelja prijatelj


Ovo dvojcu sam vec negdje vidio,ma poznati su mi ko familija i djelatnik.Ovaj puta znam od kuda ti slike,jer je jedan na slici,ako nista reklamiras mi firmu.Ovo je inace teren bio bogovski,sve je odrađeno sa jednim fovarderom.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
pa jesam , znaš ..i više ti rod rođeni ne mogu pozvat na kavu jer cjelo poodne pokušavam uvjeriti smartphon da vjeruje kako je verzija adroida mlađa od 222 jer mi je prestao raditi whatsapp
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Njega ionako moras nazvat,koda se on zna koristit sa tim,p on na štilovki ručku isčupa :icon_pai:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Šta je to na slici kitnjak ili lužnjak? Koliko plaćaju talijani po kubiku?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Sve ode za italiju masovno .
Zanimljivo i to čujemo da ide i iz bosne i srbije.
Da nema čak dovoljno robe reče mi čovjek iz hš.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Nznam jel spada u ovu temu,ali evo.Danas mi sjekač sa slike koju je metnuo Puknuti odlazi u penziju,rekao je da od 12 stabala ima 8 ustava,zdrobilo mu je pilu kod krojenja tehnike i njegov zakljucak je da je dosta 40 god. toga posla i nezeli vise usporavat mlade decke.Tako da u subotu imamo oprostajnu festu,a to bi mogla biti zabava kako treba biti
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Rijetko koji sjekač uopće doživi penziju,ili ga ubije drvo u šumi ili oboli i umre polakše.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Rijetko koji sjekač uopće doživi penziju,ili ga ubije drvo u šumi ili oboli i umre polakše.

Neznam tko ti je to rekao,ali tu ima istine manje od 1%Ja sam cjeli zivot u tome poslu,točnije treća generacija,hvala bogu svi sjekači su u penziji i ni jedan nije poginio,a ni jedan nije bolestan.Svi su u zasluženoj mirovini,treba im kapu skinut i poklonit im se da su taj posao odradili do mirovine,posao nije lagan al zato to rade veliki dečki a ne curice.
 
Posljednje uređivanje:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Kod mene imaju trojica i stanje sa godinama je sljedece 75,80 i 89, jos su vitalni.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Konkretno moj otac od 41 god. staza 28 je bio sjekać,eno ga živog i zdravog još višemetricu pili po selu iz zanimacije
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Kod nas nema godine da netko ne pogine od suhih vrhova i grana,bilo privatno ili u šumariji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh