• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rasipači

Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
gazda kak se ponašaju u radu ti rasipači?jel se znaju štopati?

pa meni se nije nikad zaštopao,naravno koristio sam kutinsku ureu,a sad nevjerujem da se nebi štopalo sa ovom gnojivom iz srbije jer vidim da je jako vlažno:supz:
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
nešto kao novo :D
messis p906
900kg,klatača cijev baca 20m

dsc01080mk.jpg

dsc01082cb.jpg
 
O

opg sarac

Guest
malo cu skrenut sa teme,pa bi pitao dali netko zna kakvi su rasipaci umjetnog od proizvođaća MEGA METAL,iz međimurske žup.
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
97
malo cu skrenut sa teme,pa bi pitao dali netko zna kakvi su rasipaci umjetnog od proizvođaća MEGA METAL,iz međimurske žup.

Kupio 500kg pošle godine, nisu baš dobri ali za te pare je ok, ak imaš male površine onda ti je to to!
 
O

opg sarac

Guest
sijem 60 h,imam nesto malih ali vecinom u kom po 15 h,nesto moram uzet a neznam tocno sto bih
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Znaš kak se kaže,kolko para tolko muzike
Počne ti brzo hrđa izbijat i farba se gulit,prelistaj malo ovu temu o rasipačima pa češ svašta nač o toj marki
Ja ga jeftino dobio pa mi i nije žao kaj tak loše završne obrade
 
Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
sijem 60 h,imam nesto malih ali vecinom u kom po 15 h,nesto moram uzet a neznam tocno sto bih

mi smo kupili messis kao sto vidis na slici, i vrlo smo zadovoljni,podjednako rastepe na 18-20m sirine (klataca cijev)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
malo cu skrenut sa teme,pa bi pitao dali netko zna kakvi su rasipaci umjetnog od proizvođaća MEGA METAL,iz međimurske žup.

Ja sam prošle godine uzel Megametalov rasipać 300litarski sa dodatkom za prihranu kukuruza za moje potrebe je zadovoljavajuči a sobzirom na tvojih 60 hektara bolje je uzeti nešta kvalitetnije cijena od 2400 kuna koliko sam ja platil i da dodaš još toliko vjerujem da bi mogao kupiti i polovni neki bolji i veči od ovog za tebe bi bio bačen novac za ovakav rasipać...
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861


Ima li netko upute za korištenje za rasipač vicon ps 602 ili link na neku stranicu?
 
O

opg sarac

Guest
a kakvi su rasipaci od ovih sto ih proizvode u međimurskoj ž. nka firma INO a naziv rasipaca FERTI
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
a kakvi su rasipaci od ovih sto ih proizvode u međimurskoj ž. nka firma INO a naziv rasipaca FERTI

INO nije naša tvrtka, to su Slovenci... INO Brežice

To su također rasipači za manje površine
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Ima li netko upute za korištenje za rasipač vicon ps 602 ili link na neku stranicu?[/QUOTE]

nitko ništa?:icon_pray:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ja sam prošle godine uzel Megametalov rasipać 300litarski sa dodatkom za prihranu kukuruza za moje potrebe je zadovoljavajuči a sobzirom na tvojih 60 hektara bolje je uzeti nešta kvalitetnije cijena od 2400 kuna koliko sam ja platil i da dodaš još toliko vjerujem da bi mogao kupiti i polovni neki bolji i veči od ovog za tebe bi bio bačen novac za ovakav rasipać...

prošle godine u gudovcu sam vidio megametal, al nesječam se jel bio od 300 ili 400 kg, imao je bijeli plastični koš, onakav materjal kao za burad za kiselit kupus... Ma budete i taj poslužio, samo nakon prvog korištenaj ak bude dizao boju raskopaj lopatice i tanjur, sve očisti i prefarabaj ponovo, i bude te dugo služio.
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
Treba mi pomoć oko rasipača, radi se o Creina PS 402. Kupljen je nedavno, sad je pri kraju remont, pa me zanima ako netko radi s takvim rasipačem i torpedom malim da mi ukratko objasni otprilike kako baca na u 1, 2 koliko kg na kojem broju regulatora
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
rasipač poljostroj odžaci

Evo ja se danas "ponovio". kupio rabljeni rasipač Poljostroj Odžaci (crveni ćoškasti). u radnom je stanju, malo disk ima lufta, ali nije strašno. u kompletu s kardanom 700 kn. Može li mi neko tko ima takav rasipač napisati svoja iskustva, što treba pregledati, koje ulje u reduktor ide i te stvari, jer dosad nisam imao rasipač pa nemam nikakvog iskustva. Unaprijed hvala na odgovorima.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh