• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotobrane / Rotodrljače

  • Temu pokrenuo IMT560
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam da nije, to sam napisao zbog slučaja kolega Belca kad nosi svoju kombinaciju na hidrauliku.

Samo ti uzmi V&N, to su provjereno dobi strojevi!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
jesu,dobri su,al se desila jedna stvar a to je da su svi sverceri kod kojih smo bili da se raspitamo za cijene toliko popljuvali v&n da je to cudo jedno. ne znam zasto,pa to je poznata firma,austrijska,sveprisutna,ali svaki svercer je rekao nek bjezim od toga.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ako su ti šverceri pljuvali po v&n a nudili ti neku njihovu rotordljaču koja je stara 20 i kusur godina da nju kupiš onda je stvar ta da ju on nemožeprodati pa ju hoče tebi utrpat.
Nemaš se šta brinuti v&n imaju odlične strojeve,imam njohov plug i rotodrljaču prezadovoljni smo sa njima.
Ko god u selu i okolici ima te v&n strojeve samo riječi hvale za njih.
Prije bi vjerovao ljudima sa foruma i onim ljudima koji imaju te strojeve,nego nekim pretržcima koji nemaju pojma o stroju nego samo ga dobro preprodati.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
znam to sve,jedan je i imao dva komada vogela,a ipak je rekao da ih zaobiđem.
po njihovom je vogel niža srednja klasa strojeva,s cim se ja ne slažem.
ma nudili su oni sve,jedna rd nije imala ni pločicu,sva obojana,nije imala ni čep za ulje,a ovaj ju je nahvalio ko da je od suhog zlata.
znao sam ja da je kod švercera sve krš,ali cisto da vidimo otprilike kaj se nudi i da malo ubijemo vrijeme. jedino onaj covjek od kojega je onaj rotoland ima stvarno dobre strojeve,svi su bar na oko lijepi,nista ofarbano,sve pod krovom,odma ju kopča za traktor,pušta u pogon,moguča dostava...
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
znam to sve,jedan je i imao dva komada vogela,a ipak je rekao da ih zaobiđem.
po njihovom je vogel niža srednja klasa strojeva,s cim se ja ne slažem.
ma nudili su oni sve,jedna rd nije imala ni pločicu,sva obojana,nije imala ni čep za ulje,a ovaj ju je nahvalio ko da je od suhog zlata.
znao sam ja da je kod švercera sve krš,ali cisto da vidimo otprilike kaj se nudi i da malo ubijemo vrijeme. jedino onaj covjek od kojega je onaj rotoland ima stvarno dobre strojeve,svi su bar na oko lijepi,nista ofarbano,sve pod krovom,odma ju kopča za traktor,pušta u pogon,moguča dostava...


nebi da nekom delam neku reklamu ili da ga nešto posebno hvalim,ali ja sam kod njega kupil pneumatsku sijačicu,sijačicu za žito,rotobranu,prikolicu8t i još neke sitnice i svi priključci savršeno rade i nikad nisam imal nikakvih problema s njima...istina ima on malo višu cijenu nego neki drugi,ali zato je i roba ok...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel čovjek za cjenkanje, ili koju si cjenu zacrta ne spušta ništa?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Jel čovjek za cjenkanje, ili koju si cjenu zacrta ne spušta ništa?

To zavisi od tebe kao kupca..Još nisam kupio stroj da nisam spustio cijenu,ak je trgovcu do 100kn kaj nebre spustit e onda je i meni..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
a moš ga tak za kojih 50-100€ spustit,al ne više:(doh):

je,tak je i meni rekel,pusti 50e ako mi ju doveze doma (a ja sam dosta daleko), ili pusti 100e ako si ju odvezem sam.

po meni su cijene korektne,nije preskup,a strojevi su ok.

pa zasto ne bi covjeku napravil reklamu? ako si zadovoljan s kupljenim,mozda jos netko ode kod njega,a ne da ga drugi svercer "usreci".
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je onda drugi tjedan idem u BJ, pa budem usput i do njega otišel pogledati kaj ima na lageru :)
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
[/B]

nebi da nekom delam neku reklamu ili da ga nešto posebno hvalim,ali ja sam kod njega kupil pneumatsku sijačicu,sijačicu za žito,rotobranu,prikolicu8t i još neke sitnice i svi priključci savršeno rade i nikad nisam imal nikakvih problema s njima...istina ima on malo višu cijenu nego neki drugi,ali zato je i roba ok...

O kjem se trgovcu i odakle radi? Dobro je podjeliti dobra iskustva(čak i loša),nije to samo reklama njemu,nego i pomoč drugima.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kod njega sam kupio Nodetovu sijacicu, posten covjek do daske. Kaze ti sve sta je i kako i nema zavlacenja a ti izvoli oš-neš. Uglavnom ima strojeve u dost dobrom stanju.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
tražiš nekaj određeno?

Za sad ništ određeno, vidim da ima malo tog u oglasima, a idem usput pa budem otišel pogledati da vidim kaj ima sve ne lageru čovjek! Nemam kaj izgubit :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma ima mašinerije koliko ti srce poželi. ja sam posebno zapeo za rabewerk plug,dvobrazdni prekretač,štelajuči,sva oprema,odlično stanje,ali ga ne prodaje,a ako bi ga prodavao,dao bi ga za 2000e. znači,mahneš s gotovinom,i vozi doma. također utovarivač sa konzolama,4 cilindra,2000e.
rotobrana eberhardt,2000e. rotobrana breviglieri,2000e. sve po 2000e. :smile:
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
slažem se sa kičo-m¨!! i ja sam kod njega kupio prije cca 4 godine rotodrljače.. euroroma... i kako je naveo koelga Kičo čovijek sve kaže kako je i nema zavlačenja... evo moje mene služe vrhunsko... ne radim puno zemlje nekih cca 12 rali... sa Zetorom 5211 i stvarno kljuca nisam stavio na njih... tko če got kupit od nejga neče požalit sigurno.... ;)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ja sam isto kod Zlatka kupil rotodrljaču i sijačicu za žito, kolege kupili još od njega 3 rotodrljače , 2 pluga , jednu sijačicu , cisternu 4000l (tu sam ja vozio doma ) i još štošta toga , i svi prezadovoljni strojevima, tak da kod njega su svi strojevi kak mora biti, a zato je i cijena , ja se nisam ništ pogađal videl sam da je to to i reko vozi doma...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
eto,danas-sutra netko procita ove postove,pa zna gdje je dobra roba,ne mora lutati.:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh