• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotobrane / Rotodrljače

  • Temu pokrenuo IMT560
  • Datum prvog posta
H

Hurlimann86

Guest
Dali bi zetor 6911 mogao vuci rotobranu od 2,5m????

Može ja sam prošle godine nešto sa njim radio i ide, kad sam radio dublje 1, a pliče ide u 2 bez problema.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
definitivno bi mu bila previse. i po sirini i po tezini. vjerojatno bi ju mogao nositi, samo pitanje koliko dugo..
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
a Ursus c-360 da li bi 2,5m bila previse sa paker valjkom?

član marko355 je radio s ursusom 355 i rabe werk rotobranom 2.5 m s paker valjkom i na videu se čini da dosta dobro ide
 

Pilic

Novi član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
17
Može ja sam prošle godine nešto sa njim radio i ide, kad sam radio dublje 1, a pliče ide u 2 bez problema.

Sa prvom brzohodnom ili sporohodnom???? Razmisljam o kupnji roto brane Machio 2,5 m sa paker valjkom, nadam se da mu ne bi bila preteška????
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mozda je marko stavio snimku, ali nije marko radio s njom.

evo snimke:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3I_kGQV0MjU&feature=mfu_in_order&list=UL[/YT]

ali i dalje tvrdim da mu je to previse.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ja koliko vidim - ne vidim da baš ruje po zemlji . Po meni za 2,5 m treba bar 75 ks, a sve ostalo je mučenje .:rolleyess:
 
H

Hurlimann86

Guest
Sa prvom brzohodnom ili sporohodnom???? Razmisljam o kupnji roto brane Machio 2,5 m sa paker valjkom, nadam se da mu ne bi bila preteška????

brzohodna, a ovo z paker ne znam i sam znaš da hidraulika na tom traktoru i nije baš nešto bar na našem, mi imamo sa cijevastim i sa tim ide.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Jedna domaće proizvodnje iz Đure Đakovića

IMG_4709.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ova gore bi reko da je kopija Vogel&Noot-ove rotodrljače,jer ona ima takva slična kopčanja,one poprečne štange i sa strane dasku da nebježi zemlja u radu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ova gore bi reko da je kopija Vogel&Noot-ove rotodrljače,jer ona ima takva slična kopčanja,one poprečne štange i sa strane dasku da nebježi zemlja u radu.

Pa od nečeg su naši morali prekopirati ;)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Jedna domaće proizvodnje iz Đure Đakovića

IMG_4709.jpg

nisam ni znao da imamo tako šta u proizvodnji
pa ni neizgleda loše a sad kakav je materijal unutra :scratch:scratch a i boju su izbirili kao da se djeca u vrtiču igrala :butthead::butthead:
TX75 dali znaš mozda koliko dođe takva od 3m sa svom opremom
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ova gore bi reko da je kopija Vogel&Noot-ove rotodrljače,jer ona ima takva slična kopčanja,one poprečne štange i sa strane dasku da nebježi zemlja u radu.

Sad baš da je kopija,,,moreni je talijan a VN je mađar pa nema baš neke veze..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
tako i piše na njihovim stranicama baš sam čito prije par dana :butthead::butthead:

Još gore onda,proizvedeno u Austriji je valjda samo marketinški trik..
 

Najnoviji postovi

Na vrh