• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rotodrljače, freze, tanjuraće...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobre slike!
Kikić, zakaj utovarivača ne voziš u donjem položaju :?:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
cipiripi1967 kaže:
ima li tko hrabrosti napisati pošto se radi uslužno frezanje u kn / ha ili bilo koji cijenik ?
imam par mušterija a pojma nemam o cijenama. Thenk !
kod mene ti je 500-600 kuna za ral ovisno o zemlji ,dakle nekih 1000 za hektar
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
kikić mf :to je posel ,mashio kak i moje ista konstrukcija ,samo su moje 2,50
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
šanana dignuo sam utovarivač jer sam tam išao dolje kraj živice pa da mi auspuh ne vine pa mi se nije dalo spuštat jer ga opet moram dizat al inače je u donjem položaju stalno a preglednije je kad je u višljem položaju barem meni al kako kad mi dođe tak ga ostavim.
hvala hvala ma mora biti dobro. to je jedan prohod bil na zimskoj brazdi za zob spremano bilo a ima gdje sam bio na ilovači al 2 prohoda i još niti približno nije bilo kako ovo ovdje na normalnoj

matija case pa zakaj ti nemaš 3 metra ovo mu je ipak premalo iza za gledat. meni su ove sad od 3 i više nego dovoljne opet sam bržiji kako i s 2.50 al ipak su širje i bolje mi rade nego moje 2.50 a traktor ide i s jednima i drugima ko od šale
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ima neko rotodrljaču za prodat,jedno 2.5 do 3 metara???
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Moja rotodrljača:
i418500_Fotografija018.jpg
 
Z

zekan7711

Guest
CIPIRIPI1967
breza kaže:
cipiripi1967 kaže:
ima li tko hrabrosti napisati pošto se radi uslužno frezanje u kn / ha ili bilo koji cijenik ?
imam par mušterija a pojma nemam o cijenama. Thenk !

PA CUJ KOD NAS JE FFREZANJE ZA 1 HEKTAR 1100-1200KN KAK SE DOGOVORIS
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dino kaže:
Ima neko rotodrljaču za prodat,jedno 2.5 do 3 metara???

NARAVNO DA IMA ja imam 3 komada od 2.50 metra i jedne od 3 metra za ostale informacije se javi na broj 01/2065-140 ili na pp
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
zekan 7711
hvala puno na informaciji u svezi cijena frezanja ja sam bio dosta jeftiniji za prvih par pacijenata :p ...ali moram to brzo ispraviti. :oops: ..jer takva su vremena da je svaka kunica važna. :gitarist:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
kikic MF kaže:
marko kak ti to rotodrljaće stoje nisu možda malo previše unazad?????
Tak je samo kad je u zraku.
Kad ju spustim dole je ravna ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
fino fino :D
fora mi je paker valjak, izgleda mi ko sječkara sa tim bodljama, super je :D

pripremi aldomaš za petak, kad napravim u štali bum dojahao do tebe da vidim strojček

gle kolko naljepnica ima svakakvih, e da buš mi dao stolac pa ču uz aldomaš polako čitat kaj sve piše na rotodrljačama

super stroj, nek te dobro služi :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Odličan stroj, mi smo u gudovcu skoro zakaparili takvu istu KUHN, al od 2,5 m, koštala je 40.000 kn, bi-nebi, al na kraju nismo :cry: :cry: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh