• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Salata

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Čovjek radi i misli kako će zbrajati a ono oduzimanje."Najlakše " je biti poljoprivrednik, j..u te sa svih strana.
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Ovo je Judita od RZ-a kako je otoplilo lijepo napreduje biće je za uskrs.

Jutros podigao agril i ima jako puno rekao bih mrava po salati neznam šta se događa i koji je razlog.



 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Gdje ima mravi tu ima i uši pogledaj s donje strane doljnjih listova.
Pozdrav!
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
U Zagrebu se salata može kupiti na veleprodaji od 2,00-5,00kn/kg neto...
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Cijene salate kristalke su male danas bio u Billi i slikao šta prodaju za 2.22 kn po komadu.
Putarica je 8 kn po komadu što je dobra cijena a kilogram je preko 15 kn lijepo.

Salata iz Bille.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Nabrali za probu dvije palete, da vidim kak važe uopće, premda je to manje bitno jer ide na komad, ali me ipak interesira. 330 grama, brali su veće glavice. Najava je da će slijedeći tjedan cijena lagano gore, trenutno 1,10 kom, što je tako-tako, recimo isplativo.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Mateuss kod tebe prodaju neko smeće iskidano, ovdje svaka salata svoju vrečicu...
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
Mateuss kod tebe prodaju neko smeće iskidano, ovdje svaka salata svoju vrečicu...
Dobro si rekao salata je jako loša dosta uvela vidi se da je puno odstajala, nije pakirana nego rifuzo mala gramaža nemam šta pozitivno reći.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jel u zagrebu stigla vanjska salata? Kako ide trgovina. Ja imam lijepe narudžbe za vikend i za uskrsni tjedan, čak i cijena ide gore
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja imam malo salate,ali mi komad izbije pet šest kuna . Neki četiri,neki sedam - pa meni dosta prodati malo.Skromno.Al mi užitak za dvije glavice uzet dvanaest kuna.
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
po kojoj cijeni,kod nas je dosad tržište bilo zatrpano salatom a sad bi moglo biti malo bolje a idući tjedan stiže mi vanjska pa ćemo vidjeti
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
1,70 kn komad je bila, sad je pala na 1,60 ali ide pomalo

u prosjeku je do 350 grama

ja završavam prvu turu vanjske, druga je isto tu, vjerojatno od ponedjeljka
 

Mateuss

Član
Tu od
9 Lis 2012
Poruka
467
@cabage s obzirom da je veleprodaja a i velika količina je u pitanju i cijena je solidna.
 

zvoneiv

Novi član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
22
pozdrav
ima li netko sa iskustvom sadnje salate na otvorenom u 6 mjesecu?
planiram nakon vađenja krumpira posaditi salatu(ravni kotari)
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ja sutra završavam sezonu proljetne salate. Zadnje 2-3 palete.
 

Najnoviji postovi

Na vrh