• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samoutovarne prikolice

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Košta vjerovatno kao i ovdje, ako ne i više. Njemu treba ona ruka što ima na sebi onu kandžastu spojnicu.
Tražio je on ako ima gdje polovna, al do sad nije uspio naći. A nova je preskupa, jednostavno ne isplati se kupovati, za tu cijenu može naći komplet ispravnu prikolicu.

Mislio sam ako nađem na otpadu kod ovog tipa kaj ih reže .
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
825
Ne znam jel ovo tu sapada ili ne, ali na otpadu u Kosnici, kod Domovinskog mosta ima jedna samoutovarna prikolica. Manjeg kapaciteta i čini mi se da je kompletna. Ako kome treba nek si ju ode pogledati. Marku sam zaboravil, ne kužim se inaču u takve stvari.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
825
Ako ideš od Zagreba, od Radničke, od Petruševca, kako hoćete, onda kad prođete Domovinski most na semaforu idete desno i za cca 100 - 200 metara budete vidjeli da s lijeve strane jden makadamski put i tu je otpad. (Ima i s desne strane makadamski put, ali taj vodi do nasipa, Save.) A ako idete od Samobora, po obilaznici onda idete na izlaz Kosnica i kad dođete na semafor idete lijevo i opet poslije semafora imate taj makadamski put za sam otpad.

Mislim da se otpad zove Noj.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Di bi se mogla nabavit ona noga naprijed sa kotačem na kojoj prikolica stoju dok je otkopčana od traktora, radi se o krone samoutovarnoj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Prije neki dan je netko stavio oglas iz njuškala , mislim da je od onoga iz strizivojne
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
imaš tu prije zeline mislim da je črečan tipa koji ima više komada za prodati,oglas mu je na njuškalu,ako nema ja imam jednu za rezervu pa se javi na p.p.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Ne znam jel ovo tu sapada ili ne, ali na otpadu u Kosnici, kod Domovinskog mosta ima jedna samoutovarna prikolica. Manjeg kapaciteta i čini mi se da je kompletna. Ako kome treba nek si ju ode pogledati. Marku sam zaboravil, ne kužim se inaču u takve stvari.

Ima i u Vukovini na otpadu jedna u solidnom stanju. Mislim da je Fahr. Traze za nju 3000.00 kn. ali mislim da bi ju dali i jeftinije jer im stoji vise od godinu dana.
 

roxa

Novi član
Tu od
11 Lis 2013
Poruka
19
Ljudi, imam jedno pitanje, koliko vrijedi jedna uredna Sip Pirat 15 samoutovarna prikolica?

samoutovarna-prikolica-sijeno-sip-pirat-15-slika-14514692.jpg


samoutovarna-prikolica-sijeno-sip-pirat-15-slika-14514694.jpg




Prvi vlasnik, potpuno ispravna i kompletna, uvijek na suhom pod krovom.Nama samo stoji, ne koristi se zadnjih godina, a zauzima prostor pod krovom, pa bi ju voljeli prodati ili mjenjati za nesto drugo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega jedino ako ju das za 2000kn mogo bi ju prodat jer jako tesko se prikolice prodaju a i sad je malo krivo vrijeme za prodaju moj savijet bolje ju preradi za obicnu prikolicu ako mislis da ti nece vise trebat!!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Tačno tako, ne isplati se prodavati, više vrijedi osovina i gume nego što može dobiti za nju, bolje je preraditi u običnu prikolicu i ostaviti lance u podu. Odlična će biti za voziti silažu i kukuruz u klipu jer sama istovara.
 

roxa

Novi član
Tu od
11 Lis 2013
Poruka
19
Ako treba nekome, neka javi, moze zamijena za razno.
Meni samo zauzima mjesto pod krovom :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
za 3 i pol tis nađeš dobro sačuvanu sa alu stranicama 25m3, ove manje, od 19 i za 3000 kn.. 2 i pol...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sta ima prednost u zamijeni jer te zamijene za razno pa na kraju te ne interesira kad se nesto ponudi napravi oglas tu na forumu pa mozda nades kupca nikad se nezna mozda imam ja nesto za zamijenu pa trampimo makar mi ne treba al bitno da se nesto okrece:(rofl)::(rofl):
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Moj kum je takvu preradio za gnoj razbacivat, sam je adapter pripasao nazad i malo neke kemije oko prenosa..i radi već godina i godina s njom...
 

roxa

Novi član
Tu od
11 Lis 2013
Poruka
19
Sta ima prednost u zamijeni jer te zamijene za razno pa na kraju te ne interesira kad se nesto ponudi napravi oglas tu na forumu pa mozda nades kupca nikad se nezna mozda imam ja nesto za zamijenu pa trampimo makar mi ne treba al bitno da se nesto okrece:(rofl)::(rofl):
Ma procitao sam u pravilima da se ne smije stavljati oglas ako nisam mjesec dana na forumu, pa da ne krsim pravila.Nadam se da i sad nisam u prekrsaju :(talk):

Zamijena bi mi odgovarala za miniwash sa toplom vodom, neku dobru frezu, neki stariji neispravan traktor, manji malcer ili traktorsku frezu....ili ponudite, pa tko zna, mozda padne i dogovor! :cool:
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Zanimljivo,bas me zanima dali bi ja mogao ubacit nozeve na svoju sip prikolicu,pa nisam to ni znao,a vodim borbu sa travom kad preraste,nemogu vile zapiknut kolko urola travu.4Hranim zeleno veci dio godine,dovoz.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Naišel sam na sliku ove prikolice pa sad vidim da sa njom se može voziti silaža i čak hraniti sa ovom trakom koja izbacuje hranu sa strane. Sad me zanima jel bi se takva prikolica mogla preurediti u prikolicu za gnoj?

fjys.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh