• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samoutovarne prikolice

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
dado 1 kaže:
eee,baš ta,sama skuplja,slaže i onda sama istovaruje,vidio sam to kod jednog stočara prije par godina u blizini Dubice,a tad mi nije trebala,sad razmišljam o kupovini takve jer sve teže je naći ljude za utovar bala

A ima tko slike te prikolice, i mene bi zanimala!
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
imamo samoutovarnu prikolicu fahr te nam trebaju lanci za nju koji izbacuju masu iz nje gdje se mogu nabavit i koliko bi koštali
prodaja ne dolazi u obzir jer s njom dovozimo travu kravama na pašnjak kad popasu i kad nema dovoljno hrane a ima i noževe 10 kom svakih 12 cm tako da s njom pravimo i sjenažu
 
K

Karlito

Guest
e ovakva bi baš pasala za djedovog imt

ErntewagenT622.jpg


a ove za nekog večeg deutza il samea

LadewagenF327.jpg

DeutzFahrFuttererntewagenFE.jpg

DeutzFahropraapsnijwagensenopraapwa.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
bbrane kaže:
To je Tine ta iz ILOKA
Jel' ta kosa dodana u samogradnji ili je takva tvornički?
Videl sam nekaj slično jednom u mojem kraju, no nisam ju snimil i nikad kasnije više videl :(
 

bbrane

Član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
51
ZJ kaže:
bbrane kaže:
To je Tine ta iz ILOKA
Jel' ta kosa dodana u samogradnji ili je takva tvornički?
Videl sam nekaj slično jednom u mojem kraju, no nisam ju snimil i nikad kasnije više videl :(
Oriđiđi sve u funkciji stara je 30 godina ,baš je istovario neki sirak i travu sve 5.
To izbaciš je sa stane i kosiš šta stigneš .
 
H

Hurlimann86

Guest
Ja sam takvu ali novu videl u bolonji na sajmu prošle godine. To mi se čini super stvar za nekog ko puno kosi za zeleno ;) . Kad nađem slikicu onda ju stavim da vidite kak nova izgleda :D
 
H

Hurlimann86

Guest
Evo našao ja slike iz bolonje :D to je ta prikolica ,a iza u pozadini se vidi malo i veča :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,588
traktor gazi travu ispred kose ili se ona izvuče sa strane?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ruda na prikolici je zakretna kao što se i vidi na slici
 
H

Hurlimann86

Guest
Prikolica dođe pokraj traktora pa ti je kao da kosiš sa bočnom kosom :D
 

bbrane

Član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
51
Problem
Kupio sam samoutovarnu sipovu novi pionir 22 dobio sam sa njom jedan lim širine pikapa kači se sa strane na dva štifta
dali neko zna čemu to služi polu je uvijen stavit ču sliku
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
bbrane kaže:
Problem
Kupio sam samoutovarnu sipovu novi pionir 22 dobio sam sa njom jedan lim širine pikapa kači se sa strane na dva štifta
dali neko zna čemu to služi polu je uvijen stavit ču sliku


to koristiš kod skupljanja sitne mase ( suho/zeleno )
ja koristim samoutovarnu samo za zeleno i kad imam sitnu travu onda ga spustim
 

bbrane

Član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
51
Ok fala za informaciju ali ja neznam di se to stalja ispred pikapa iza ili di nema di da zakačim nema nigdi
ta dva klina da to stavim.
imag0015p.jpg
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
to ti dolazi na bubanj znaci sitna masa prolazi između toga i bubnja.
Ili u prijevodu kad to spustis do kraja villice sa bubnja moraju strugati po tome ;)
 
S

smcman250

Guest
jel moze neko poslikati te nozeve na samoutovarnoj...ne mogu nikako shvatiti kak to izgleda..?? :?
 

Najnoviji postovi

Na vrh