• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Samoutovarne prikolice

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma kako nisu.pa ne mozes kupit obicnu prikolicu sa sandukom za te novce u urednom stanju.ako nista,samo novi kardan košta 1500 kuna,a svaka guma najmanje 800.a ne znam kako to mislis da se ne da isplatit.samo ako bi svaki dan kosio i vozio zeleno životinjama(kravama,ovcama,kozama) koje su u štali,prinosom koji bi se podigao bi ju brzo isplatio.Planiram duze vrijeme o kupnji samoutovarke,bas da vozim zeleno svaki dan ovcama kad je suša u ljetu,jer imam puno livada koje su razbacane oko kuće tako da ih ne mogu ogradit,pa ih kosim i vozim travu u obor ovcama.ali kupit rucno travu je vremenski puno.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
scime mislis kosit?
meni iza mengelice ostaje dosta na otkosu ako stavljam odma u vakle za kupit ,nogo moram jos vakal prebacit za jednu grabilicu onda je ok,ima jedna prikolica u oglasi sa roto kosom jesi mozda vidil malo je skuplja ali je i posal.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa kosio bi sa striznom kosom na imt 533,a odma bi iza vukao utovarnu prikolicu.

i kazes da ne moze pokupiti ako nije trava podignuta od zemlje?

ma vidio sam onu,dobra stvar,ali za mene skupa.jel i ta tvoja bila u oglasu na njuskalu?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ova sipova je sa radio oglasa banovine,a moja mengelica je kupljena prije 7 godin tada za 800 eura,ove sa njuskala su manje vise sve od svercera pa tako bas nisam siguran u kvalitetu.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
i sam bi si kupil tako manju samoutovarnu . kaj češ sa mengelicom ?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
matrix123456 kaže:
da li postoje samoutovarne prikolice za male traktore od recimo 20-30ks
samo ak ju mozes prikacit na traktor goni ju bes problema ja sam proslo ljeto sa traktorum od 22 konja gonil bes problema.
vedo kaže:
Šta mislite o ovoj samoutovarnoj prikolici,u pitanju je marka POTTINGER,a cijena joj je 2000 KM=7340 kn

http://www.market.ba/vozila/poljoprivredna/oglas/566603
srot za zeljezni otpad.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
hvalla na odgovorima tako sam i mislio,a koliko ces sijena u nju stavit mozes sam odluciti i onda nije neki teret
 

hurli

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
55
prodao bih sipovu prikolicu 25 kubika,u odličnom je stanju,zadnjih deset godina nije ništa radila,koliko bih dao cijenu?
 
V

Vjerni983

Guest
ak ti treba ova obična prikolica bolje si ju prepravi! ostaviš sam lance na podu jer nebuš baš puno dobil za nju...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
prodao bih sipovu prikolicu 25 kubika,u odličnom je stanju,zadnjih deset godina nije ništa radila,koliko bih dao cijenu?

Čekaj prodaješ jer ti netreba zato što se više ne baviš poljoprivredom ili prodaješ da bi kupio nešto drugo.
 

hurli

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
55
Čekaj prodaješ jer ti netreba zato što se više ne baviš poljoprivredom ili prodaješ da bi kupio nešto drugo.

Ne koristim prikolicu.Dajem balirati.
 
D

danči

Guest
samoutovarne prikolice

Pozdrav forumaši.Kupio bih samoutovarnu prikolicu.Treba mi za prijevoz svježe trave za hranidbu stoke ljeti.Zanima me je li ista samoutovarka za sijeno i travu,ima li kakve razlike.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pa to ti je sve isto,samo ako ti je malo duža tava metneš si noževe da ti ju odma i nasjecka...znam iz vlastitog iskustva. To smo i mi tak radili
 
Posljednje uređivanje:
A

AGRIPLUS65

Guest
Pozdrav forumaši.Kupio bih samoutovarnu prikolicu.Treba mi za prijevoz svježe trave za hranidbu stoke ljeti.Zanima me je li ista samoutovarka za sijeno i travu,ima li kakve razlike.

bila je jedna na njuskalu sa roto kosum ,odma kosi i kupi travu ,je malo skuplja al se isplati nakon nekog vremene.
 
D

danči

Guest
bas ti hvala na savjetu.tu kod nas ti ljudi u njima voze samo sijeno pa nism bio siguran za travu.kupio bi samoutovarku 20-ak kubika.zna li netko za neku dobru da se prodaje u Lici ili okolici.
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Moja samoutovarna

bilo mi dosadno pa sam malo crto samoutovarnu (iz glave:D)..Strautmann 4t (sa povisicama 25m3), godina proizvodnje 1968:finga:, prije ju vukel imt, nije koristena vec 9 godina..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
bilo mi dosadno pa sam malo crto samoutovarnu (iz glave:D)..Strautmann 4t (sa povisicama 25m3), godina proizvodnje 1968:finga:, prije ju vukel imt, nije koristena vec 9 godina..

svaka čast na tako lijepom crtežu
 

Najnoviji postovi

Na vrh