• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

seljačić

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
pa nije valjda onaj s ducatom išao kuda i vi....:scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pa nije valjda onaj s ducatom išao kuda i vi....:scratch

nije,on je ostao na glavnom putu,iz njega su samo pretovarali u pinza.i do tu sam ga morao dovući jer nije imo lance
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Stigla Macina

dečki stigla makina.
Danas išo po nju unatoć svim tegobama. Nakon utovara MTK,kafica kod bake,rakija,dvije ili tri neznam ni ja,istovar para i kući.

evo i fotke kao što sam obećo:








ovaj sa manje kose sam ja :mrgreen:













i dva pitanja: jesu li ovo na njemu originalni proširivači i dali ovaj komad moj ima inverter?

Eto sutra uzimam slobodan dan,idemo do Plitvica i Korenice da vidimo mede i lopatare kod Macole,a ako stignemo idem gledati dva konja Haflinger došli u Bihać pa da djeci napravimo jedan fini dan i da se pozdrave sa zimom jer svi želimo proljeće. :gitarist:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
... i dali ovaj komad moj ima inverter?

Eto sutra uzimam slobodan dan,idemo do Plitvica i Korenice da vidimo mede i lopatare kod Macole,a ako stignemo idem gledati dva konja Haflinger došli u Bihać pa da djeci napravimo jedan fini dan i da se pozdrave sa zimom jer svi želimo proljeće. :gitarist:

Netreba mu inverter. Ima 4 brzine nprijed i 2 natrag.

Kad ste već kod Macole, svratite malo niže, od Gračaca prema Kninu i Srbu, pa da i dolje vidite neke posebnosti ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ohoho , bogami si uzeo mušku mašinu :mrgreen:

ovi nastavci mi se nesvidjaju nikako , skini ti to ako imaš mogućnosti

šta ima od priključaka ?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ohoho , bogami si uzeo mušku mašinu :mrgreen:

ovi nastavci mi se nesvidjaju nikako , skini ti to ako imaš mogućnosti

šta ima od priključaka ?


ni meni se nesviđaju,preveliki mi se čine,teško motati sa njim.njih skidam,možda kupim originalne i obavezno fićine felge i na njih 6.5/80 x 12

ima kosu,prskalicu,plugove,sijačicu,željezne točkove. ja neki dan još kupio i frezu a uskoro će biti nadam se i mali "helikopter" za ovaj stroj.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Motokultivator je bio kod dobrog vlasnika, vidi se da je pažen i nije puno radio. Proširivači nisu original.

to sam i mislio jer su originalni oko 12 cm
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
moguče da su orginal trebam izmjeriti svoje pa ti javim ja imam negdje kuči orginal, ali sigurno su isti kalup
e da čestitan na traktoriču i nek te dugo služi
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja ti mogu vidjeti ali tek u petak ili subotu za felge ima kod kolege jedan mtk koji je imao prometnu, ja sam isto imao dva para felgi orginal ali sad neznam gdje mi je drugi par
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
daj molim te vidi te proširivače koliki su. nemam original felge,sve oglase prevrćem ali nema ih.

oho kolega,konačno došao stroj u dvorište....
mogu ti reći da dosta dobro izgleda........
što se tiče proširivača,oni su ti 120 mm dugački,znam jer sam ja svoje radio po orginalnima..
 

Najnoviji postovi

Na vrh