• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

set za generalku preporuka

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bilo bi dobro kad bi durao toliko dugo al čisto sumnjam sve su to danas dijelovi tako tako...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Jambrošić VŽ..

Sreča nije dugo trajala,trebat če novi cilindri,jer ove kad upreša veli da su "jajasti",a pošto se ne obrađuju više to nebu dugo igralo..



Jambrošič :(party):

Ne valja ništa drugo osim onog kaj on nudi u trgovini. :icon_anal:
Da mu ovak nešto doneseš (desna strana slike).... ni to ne bi valjalo.:


image hosting
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Motor sklopljen,jučer bilo prvo paljenje..
Upalio je sasvim uredno uz par verglanja,radi malo tiše nego prije,bolji odaziv na gas..
Glava sređena komplet,donji dio sve novo,jedino dizne ostale stare i boš pumpa..Dizne provjerene i bacaju 165-170bara pritiska..

Danas ga probam palit,temp oko 0,bez grijača,i opet ista priča kao i priije,dimi bijeli dim i ne pali na zub :)
I kaj je to sad ??
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A kaj bi bilo, nije još sve sjelo.
A i nije mi jasno zašto ulošci dizna nisu novi stavljeni,jer stari vjerojatno više ne bacaju maglu.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bio sam malo kratki s novcima pa dizne nismo mjenjali,ali budemo ih sad skinuli i novi ulošci jer me zanima dal bude kakva razlika..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
moj kolega je od muke promjenil i zatezač lanca na MF 35 , ali i dalje pali na start sprej
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
jbg ima valjda nekaj u tome

marko93
mozda je spor ili preslab anlaser a u rezervoaru nije valjda ona kao plavaeuropisalina
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Nakon kaj se karike uvoze svakak mora biti bolje, ali moral bi paliti ako je sve kak treba nakon remonta. Ma šta god drugi rekli o tome,

Možda mu treba malo raniju dozu dati ili jednostavno pumpa nema više šusa.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ni ja na vjerujem u priča da to mora nekaj posebno sjest na mjeso ili se razradit..
Dok motor upali,ako sve radi dobro,tak bude i dalje,ako zariba bude zaribao odmah..

Ali "novi motor",i slično mi pali kao i prije generalke..Tu nekaj ne štima..

Anlaser sam dao pregledat i on je servisiran,ljepo ga vrti i u to ne sumnjam.

Nije sad ni neka zima 0/-1 je bilo,i onda imam takve probleme s paljenjem..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
Za paljenje ne treba sjesti ali za ostalo i te kak treba.
Probajte se malo s pumpom poigrati, mislim da ona zeza a mislim da smo o tome razgovarali i prije generalke da treba od nje krenuti.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Počelo razrađivanje:
bEYkTCk.jpg
 

djoko125

Novi član
Tu od
13 Velj 2017
Poruka
6
pozdrav imam pitanje vezano za imt 533 radio sam mu motor dizne ispitane nastimane na 130 bar.ali tesko pali nakon dugog verglanja upali i kad motor odradi ugrije se opet hocu da upalim opet dugo dugo vergla..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,987
A jel ima dima kad vergla a neče da upali i kakvog?
 

Najnoviji postovi

Na vrh