• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

set za generalku preporuka

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
.
Razlika je u cilindrima,moji su obrađeni na mjeru več i gotovi su,nesmiju se prešat nutra,nego treba blok obradit na mjeru da se oni ljepo puste nutra..

Kaj nebi trebalo celindere obraditi izvana i onda u blok a ne obraditi blok ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Tak se to uvjek radilo jer ako jednom obradiš blok ....
Meni su se uvjek više sviđale pikse koje su bile za honanje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
A koliko jajasti?
Bu možda dosta za izborati pa honati na mjeru?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
A kak su ih onda napravili? Možda samo za prvu ugradnju na friški blok?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Jambrošić je uvoznik za BEPCO dijelove, a kak njih obrađuje i ugrađuje jer kolko znam i njihovi su cilindri već obrađeni na mjeru???
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Jambrošić je uvoznik za BEPCO dijelove, a kak njih obrađuje i ugrađuje jer kolko znam i njihovi su cilindri već obrađeni na mjeru???


Male tajne velikih(dobrih) majstora:confused:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A da još meni čudno da ce to uspjet .
Nisu džaba i sirovi klipovi i stubline pa se sve to obradi i šljaka nekako.
A ovako niš.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Čelo klipa bar za imt se obrađuje .
Tako pošto pravi majstor obrade malo lizne blok , malo klipove .
Da kasnije nepusti dihtung bar je tako meni čovjek radio kad smo nosili.
Al danas ima svašta pa se ničem nečudim.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Nebre više nikaj obrađivat na ovim cilindrima jer je nutarnja mjera obrađena i nema se tu kaj dirat,ako ih bude išao brusit nebude mjera pasala za klipove..
Pošto je taj blok več bio kod njih,pitanje kaj su mu prvi put radili..
Isto tak mi je rekao da su ovi obrađeni celindri moguči za ugradit ali bez da se blok dirao,znači samo dok se original uzme van..Isto tak vele to je dobro stavit za prvu silu ako se nekaj desi s nekim celindrom a ostaneš negdje gdje nebreš motor izvadit van pa se onda na licu mjesta to radi..
Sve mi je to novo,i velim kak su oni meni..

Mogao mi je stavit moje cilindre,bili bi jajasti,možda bi motor propuhao sa vremenom,možda bi se poravnalo i bilo super..Škola uvijek košta peneze :)

Išao sam po njihovom i ugradili su svoje cilindre,koje su obradili za moje klipove,tak vele da je to sigurno.. (možeš mislit)...Vele da su cilindri Engleski,onda valjda taj Bepco..

Dijelovi koje su mi ugradili pred 10god su bili NPR,valjda kineski i nisu izdržali ni 5000rs..
Za čelo klipa ste u pravu,dok se sve posloži ide se mjerit klip kad dojde u gornji položaj..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Neznam baš da taj motor ima čelo klipa "pojacano" za obradu.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
I još su me nabrzinu nagovorili kaj oni sklope blok motora tam,mada sam to planirao da moj čovijek odradi..Ali eto,valjda nebudu nikaj zeznuli..
Oni ga sklope,promjere visinu klipa i ako to sve štima tako ostaje..Moram još pitat dali se dobi i kakva garancija na to..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Čelo klipa bar za imt se obrađuje .

.

Čelo klipa je mala tajna velikih majstora :icon_super: ,. Mala mjera a stvara puno problema ako je nema :x:.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Blok stigao sa obrade,majstor veli 10 000rs bi moralo to igrat:
YVCMt2D.jpg


Stari clilindar:
nxnfFKt.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh