• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sijačica OLT 18 redova

  • Temu pokrenuo mboz245
  • Datum prvog posta

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
spirala je plastična

2uy3znk.jpg

To je znači samo taj komad plastike šta ide uza rub?
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Imas u oltu za kupit spiralu. Kosta ti 50 kuna, ja sam kupio proslu jesen. Posalju ti doma HP expresom.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Imas u oltu za kupit spiralu. Kosta ti 50 kuna, ja sam kupio proslu jesen. Posalju ti doma HP expresom.

moram prvo skužiti kakva je ova unutra, da nebudem imao 2 iste :)
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
u vezi pp tak je :(mm): , skini skalu ili je otvori do kraja pa ćeš vidjet dali je široki ulaz ili uzak
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
danas se radlio malo.. raskopao sam diferencijal, i on je potpuno suh, jel u tom kučištu ne bi trebalo biti ulje ili nešta?
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
nebih htio pametovati ali jesenas sijana pšenica brkulja prva reprodukcija neprosijana bez štopanja. sijao šogor sa ursusom c-360 u trećoj brzini i po gasu. sve proslo u redu. kupljena jesenas za 2000 kuna. mislim da je 99 godište.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas se radlio malo.. raskopao sam diferencijal, i on je potpuno suh, jel u tom kućištu ne bi trebalo biti ulje ili nešta?
staviš što gušću mast,ako ti slučajno ode ovaj koji zubćanik,to ti je Z-15 od psk oltove,meni je otišao prije nekoliko godina i ovi trgovci kod nas nemaju pojma ,dok mi trgovac iz olt a nije rekao kako se traži taj dio,uglavnom neka mašinka sije bez problema:drink::drink:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
staviš što gušću mast,ako ti slučajno ode ovaj koji zubćanik,to ti je Z-15 od psk oltove,meni je otišao prije nekoliko godina i ovi trgovci kod nas nemaju pojma ,dok mi trgovac iz olt a nije rekao kako se traži taj dio,uglavnom neka mašinka sije bez problema:drink::drink:

ahaa.. mislio sam da je ulje bilo unutra. al to su baš bzvz napravli da nema baš nikakvog podmazivanja.. razmišljam neš da bi gore sad na poklopcu u pravcu zupčanika izbušio rupu, urezao navoj i uzeo vijak sa gumicom, pa s vremena na vrijeme da se malo naulji zupčanik
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Radovi gotovi, koja slikica
 
Posljednje uređivanje:

phenom

Član
Tu od
11 Lip 2012
Poruka
43
mi isto imamo olt gama 14 super sijacica snjom sam i sudansku travu i sirak sijao .imam pitanje dali moze da sije dva zita odjednom npr zob i psenicu?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ja prodajem potpuno novu od 18.redi i dajem je za 5000kuna i svi koji je dodu idjet kazu da i u oltu toliko nova kosta,makar je i ova nova i onda price da te sijacice nis nevaljaju da se stopaju,da na nagibima sije pod stranu,bla,bla...al ja ju nedam bez tih para pa nek stoj u supi i dalje..:fiery:
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
nisam znal da te sijačice još uvjek delaju u oltu....i koliko dođe nova Gama 18? Jel stvarno 5000 kn?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
neznam dali ih rade ali par kupaca mi je reklo da trazimo previse ,da nova dode toliko..kao da ova nije nova.a nova je samo sto je nismo bikad koristili..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Neznam da li ima i koliko dođe nova prošle godine moj rođak kupio gamu 18 u dobrom stanju i dal 8000 kn sumljam da bi dal više za rabljenu nego dođe nova :x::x:
 

Najnoviji postovi

Na vrh