• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ja bi također kupio sijačicu, becker su dosta jeftine, samo ljudi pričaju da su ploče skupe......negdje oko 100-130€.....i ostali djelovi, dizne što otpuhuju zrak, da znaju stvarat probleme......itd

dosta su jeftine, ja sam vidio jednu za 9000kn i još ide dolje cjena......meni treba za kukuruz, suncokret i grah......a svi s njima siju kukuruz, tako da druge ploče nemaju, a neznam ni gdje nabaviti ploče......

a više bi htio olt, jer do tvornice imam 20km zbog djelova......a jako su skupe i opet ako za olt daš 20 000kn, nije garancija da će valjati......

agria 2 reda je 21800kn......neizgleda mi loše.....a cjena je duplo veća.....

tako da sam i ja u velikoj nedoumici što da napravim......a još za tu bekericu bi mogao dati nešto u kompenzaciju i nešto novca......
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Agria, definitvno bolji izbor... Nisam upoznat sa cijenama, ali čuo sam da su jeftinije od Olta.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
4 reda dođe 33000kn......agria, mislim da su i dozatori za gnoj uključeni u tu cijenu.....al nisam siguran
 
B

banijac

Guest
ja bi također kupio sijačicu, becker su dosta jeftine, samo ljudi pričaju da su ploče skupe......negdje oko 100-130€.....i ostali djelovi, dizne što otpuhuju zrak, da znaju stvarat probleme......itd

dosta su jeftine, ja sam vidio jednu za 9000kn i još ide dolje cjena......meni treba za kukuruz, suncokret i grah......a svi s njima siju kukuruz, tako da druge ploče nemaju, a neznam ni gdje nabaviti ploče......

a više bi htio olt, jer do tvornice imam 20km zbog djelova......a jako su skupe i opet ako za olt daš 20 000kn, nije garancija da će valjati......

agria 2 reda je 21800kn......neizgleda mi loše.....a cjena je duplo veća.....

tako da sam i ja u velikoj nedoumici što da napravim......a još za tu bekericu bi mogao dati nešto u kompenzaciju i nešto novca......

Ako je to ona Beckerica što može komp. za kukuruz i sijeno kraj Molvi...vidio...nije Becker nego kopija privatnika...bilo spomena ovde o tim sijačicama...vidi se po varovima...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
da to je ta.....znači, nevalja.......evo ti slika od nje:








ima i jedna olt, al je smeće.....ima neke pravljene kutije, za 8500kn
 
B

banijac

Guest
da to je ta.....znači, nevalja.......evo ti slika od nje:







ima i jedna olt, al je smeće.....ima neke pravljene kutije, za 8500kn

To je ta!

Znam di ti ima Beckerica ko moja, samo sa gumenim kotačima, čovjek se dvoumio oko prodaje i danas me zvao...ipak bi je prodao cijena je 1.800 eur(dok sam ja već kupio drugu)...u dobrom stanju je...i odlična je cijena....vjeruj mi da je bolje dat 2-3 tisućice više za stroj u ispravnom stanju....mogu ti dat broj...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
gledat ću prvo da kupim olt.......sada sam vidio jednu za 12000kn, al opet na izgled mi nije nešto.....:?
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
eo stigla sijacica(napokon)prije par dana nodet pneumasem 2 ali nisam u mogucnosit sada da je slikam
pokrivena ciradom a na ciradi jedno pola metra snijega,al bice slike cim prije
 
B

BAGERISTA

Guest
eo stigla sijacica(napokon)prije par dana nodet pneumasem 2 ali nisam u mogucnosit sada da je slikam
pokrivena ciradom a na ciradi jedno pola metra snijega,al bice slike cim prije

Ajde kad budu slike,,,,,,,,stavi koju,,,i neka sije bez greške,,,,,da zaradi drugu...:partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
Imam ja jednog kolegu , kupio Gasparovu četverorednu novu sijačicu.
Sije sebi oko 20 rali a drugi mu posuđuju , siju Bog zna koliko i nakon tri godine počela se trgati.
On kaže ne može ne dati , drugi bezobrazni pa koriste ,..

Ja mislim bacio novce .
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Ajde kad budu slike,,,,,,,,stavi koju,,,i neka sije bez greške,,,,,da zaradi drugu...:partyman::partyman:

cim je slikam postavljam slike
hvala i nadam se da ce se za koju godinu otplatit :partyman:
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Imam ja jednog kolegu , kupio Gasparovu četverorednu novu sijačicu.
Sije sebi oko 20 rali a drugi mu posuđuju , siju Bog zna koliko i nakon tri godine počela se trgati.
On kaže ne može ne dati , drugi bezobrazni pa koriste ,..

Ja mislim bacio novce .

i ja imam Gasprdopvu 4 reda sa kosevima za gnojivo sije bez greske
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
a kakve su inace bekerice sijacice?jel imaju kakvih mana?ja sam na jednu bacio oko pa mi treba savjet da znam sta treba gledat il obratit paznju!
 
B

banijac

Guest
Ja sam uzeo Becker Aeromat 2 prije 2 tjedna...kod njih je bitno brtvljenje...gume na poklopcima od kutija za sjeme, te filter zraka da se ne zaštopa dizna(dizna je u biti mala cijevčica)...sad ćemo vidjet...imaš slike par postova prije
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
i mi smo kupili becker aeromat 2,pred oko mjesec dana..a sijačica je bila od kolege s foruma (KREŠO)...samo nisam znao da je od njega kad smo je kupili..:D..a sijačica mi izgleda jako dobro.samo neznam koje je godiste..ja mislim da je kao tvoja banijac..samo ima gumene kotace,i deponatore...bit ce i slika..:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh