• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ako planiras novu onda neces promasit ako uzmes gaspardo al za nju treba izdvojit dosta evrica


znaš možda pošto je nova gaspardo 4 reda s kutijama za gnojivo + elektronska reg. sjetve?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
nova OLT sijacica sa kutijama UZG za PSK - 4 9501495 8.560,00 10.528,80
PSK - 4 0402755 33.280,00 40.934,40

preko 50000 kuna novi cjenik
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
nova OLT sijacica sa kutijama UZG za PSK - 4 9501495 8.560,00 10.528,80
PSK - 4 0402755 33.280,00 40.934,40

preko 50000 kuna novi cjenik

sve samo poskupljuje jedino cijena našeg rada ostaje ista ili se smanjuje ...


možda nekog zanima
nisam se susretao s njihovim sijaćicama niti sam ih vidio u radu ikada

DSC05017.jpg
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
bolje onda dodati koju kunu i uzeti OLT a mozda kada bi se malo cjenko ide i oltova po toj cjeni
 

North ARMY

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
31
Jbg takva im je cena,ja sam pozvao jedno 10-ak brojeva i nisam nasao dvoredne za te novce.
Agria je firma kod nas iz Subotice i prave dosta kvalitetne sejalice,drugar ima takvu i sejao mi je proslog proleca soju odlicna je,njemu poseje godisnje oko 150 jutara bez problema i tako vec par godina necete pogresiti ako je kupite.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
znaš možda pošto je nova gaspardo 4 reda s kutijama za gnojivo + elektronska reg. sjetve?

oko 50,000,00kn plus elektronika 15,000,00kn,,tak nekako,,al mislim da su poskupjele,,tak da ne uzimas zdravo za gotovo,,
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
oko 50,000,00kn plus elektronika 15,000,00kn,,tak nekako,,al mislim da su poskupjele,,tak da ne uzimas zdravo za gotovo,,

poskupjele su dosta evo imam kompletan cijenik od MESSIS-a
gaspardo model sp-4 sa dozatorom gnojiva maloprodajna cijena je 72tis. kn + kompjuterska kontrola sve zavisi koju hočeš ima od 9500 i od 15000 kn
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Jbg takva im je cena,ja sam pozvao jedno 10-ak brojeva i nisam nasao dvoredne za te novce.
Agria je firma kod nas iz Subotice i prave dosta kvalitetne sejalice,drugar ima takvu i sejao mi je proslog proleca soju odlicna je,njemu poseje godisnje oko 150 jutara bez problema i tako vec par godina necete pogresiti ako je kupite.

Reci mi samo imaju li i elektronsku kontrolu sjetve i imas li gdje cijenovnik tih sijacica posto ne mogu naci na netu cijene, a cine mi se kao da su dobre, bar onako "na oko", a cijena ne da je extra vec bi po toj cijeni kupovao novu svakih 4-5 godina:D Vidim da su kosevi za gnojivo rosfrajni ili mi se cini?
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
a koliko je tebe izasla i sta si natrpo svega na nju od opreme :finga:

52,000,00kn,,me je dosla,,najobicnija,,cetri reda,bez dozatora gnojiva,,samo za kuruzu,,kasnije cu elektroniku,,dok se oporavim,od ove cijene:supz:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidim da se patite oko cijena, pa evo cijena iz messis-evog cjenika da vidite kak stvari stoje.

Znači osnovni model SP4, bez dozatora gnojiva i ostalog. - 58.302,00 kn sa PDV
S dozatorom gnijiva SP4 - 72.078,00 kn sa PDV
Samo s dozatorom mikrogranulata SP4 - 68.019,00 kn sa PDV
Sa dozatorom gnojiva i mikrogranulata, znači model SP4 bez elektronike - 79.950,00 kn sa PDV
 
Posljednje uređivanje:

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
i tako je agria srušila sve konkurente u cijenama, kvalitet upitan, odnosno netko ko je posjeduje najbolje bi nam mogao reći

cijena četveroredne sa pdv iznosi 33.900 kuna sa dostavom za koju će uzeti simboličnih nekoliko kunića za gorivo!?!? naravno gola sijačica bez ikakvih dodataka od opreme, odnosno sa tri kompleta sijućih diskova, za kuku, suncokret i soju.

e sad, kopija je nodeta, odnosno olta, kako želite, a gdje su pronašli toliko jeftiniji materijal da razlika u cijeni može biti i 10.000 kuna nama tako dragih i sve rjeđe viđenih....to je pitanje!!!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Gaspardo je i ime i to se plaća, a messis je preskup... Mislim da se bi moglo nać i povoljnije ista sijačica
 

North ARMY

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
31
Mogao bih da nabavim cenovnik,ali Vam nista ne znaci jer dok se uracuna carina,put,marza prodavca cena moze i duplo da vagne od one kod njih u prodaji.
Kod Agrije kvalitet nikako nije upitan,naravno da je ispod Kuhn-a,Mater Mac-a i slicnih ali ako nije bolji od Olt-a nije nista ni losiji. Znam jer sam poredio novu Agriju od drugara i ove polovne Oltove i nema razlike da se Agriji nesto krivi,puca,lomi i da im slabe tacke.Slikacu na prolece od drugara sejalicu koja je posejala blizu 500 jutara,samo nove raonike i gasss.
Nije rec toliko o materijalu koliko o samom poslovanju firme,u Oltu dok se namiri direktor,pa njegov zamenik,pa vozac,sekretarica,preko drugih radnika,pa na kraju materijal a ovde toga nema ima samo par radnika i limovi,cevi,plastike se seku onom plazmom koja mnogo brze radi od obicnog radnika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh