• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mi smo ove sezone na 7 jutara promijenili cijelu hrpu plastičnih izbijača,ništa ne valjaju,i stalno se zaglavljuje zrnje u nijma,pa smo stavili isto takve metalne,100kn komad, i činilo mi se da sije jako dobro s njima. Posijali smo zadnje jutro,kukuruz je već vani,ali nisam ga još otišao pogledati da vidim kako je posijan...
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Pogledaj jedno mjesec i pol dana unatrag na temi sjetva kukuruza čovjek je stavio sliku i trgovinu gdje je kupio.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
527
U Horvatu nema , nasao sam na jednok od stranica da ima za kupit u Agro Simpi u Sisku.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Agro Simpa d.o.o. Vukovina
Vukovina, Stara Cesta 12, tel: 01-623-0176

Nazovite tamo gospođu i sve bu vam rekla ....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Rekao bi da ne, jel za 400-500 eura nađeš 4 rednu meh sijačicu novijeg tipa. A samu izradu kanti i još ak mehanizam fali i tu ode bar 150 eura a meh sijačice novog tipa su kud i kamo bolje riješene od ovih. Sad sam vidio da ovo i je novija tipa :D: Svejedno za izradu koša i ovo nađeš kompletnu, kači i radi..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ne fale samo sanduci, več i ulagači gnoja.
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Isao sam je danas pogledati nema lufta gdje idu plasticne polce a i sve ostale piksne su uredu.
Matrijal za izradu kosve i ulagaca imam kuci.
Samo malo vremena i volje.
Takodje sam gledao jednu covjek cijeni 350e ali kosve je potrebno pokrpiti ulagaci vareni sve piksne plasticne su otisle.
Pa sad razmisljam sta je bolje.
http://www.olx.ba/artikal/17561043/sijacica-za-kukuruz/
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ja bi ipak ovu kompletnu uzeo, za 100 eura teško da budeš složio i mehanizam i kutiju i ulagače, lance, zupčanike, itd.. A to što kažeš, pikse i to, to nije pretjerano skupo, staviš sve novo i godinama radiš. Sanduk se lako pokrpa, to je najmanji problem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh