• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nema veze, kad lose posije, ima i neke cudne skidace, nebi ju preporucio
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Sa tom olt neces pozaliti, ima el kontrolu i hidrsulicno prebacivanje markira, a vjerojatno nije fix cjena
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,513
Na oko dobra. Istina zastarjelog je dizajna, malih kutija za sjeme no ako ti ne patis od modernog psk je odlicna sijacica.
Precizna, pouzdana, dijelovi lako dostupni i jeftini. Mada evo moja je preko 12-13 godina i nisam jos kljuc na nju stavio.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Moja 1991g, kupio prije godinu dana i ulozio u nju 50€, sada jos moram zamjeniti nastavke markira, jer lezajevi imaju lufta, i moze u sjetvu, svi kof mene rade s njom, godinama i nitko nema problema

Kutije za sjeme nisu male, osim ako sijes soju i grah, graha stane oko 45kg i to je za pola hektra
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Olt PSK je dobra sijačica to znam iz iskustva,al za imtejovu me ovi komentari malo iznenadili,nisam je imao pa neznam ništa o njoj,mislio sam da je bolja.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Stavite naslov na Youtube, čini mi se nekako se sporo sije snjom, vansjki izgled nemora značit da je i unutrašnjost kvalitetna.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Ili.....prvo konusne zupčanike premjestiti u druge rupe na osovini, zatim sjetveni aparat pomaknut po gredi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh