• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
dodas još 15tisuca i imaš novu oltovu, ipak je ova stara 20g

Samo nova OLT,nikad nebu sa materijalom tak kak ona stara 20god..

Ova Gaspardo je malo skupa,za takve ili malo veče novce se najde model SP 540.
Ja bi još pogledao i Monosem,sijačice bolje od Gasparda svakako..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Pratim oglase i najradije bi novi model Gasparda.. Ako je ne bude u ponudi kroz mjesec-dva onda ću uzeti Olt psk..
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Decki danas sam isao vidjeti za markire za OLT sijačicu.Pa mi kaže čovjek da OLT ide u stečaj i da ne može do djelova...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,513
A da. Ipak nije 5. Par dana prije Nove.
Moze biti [emoji2]
Sad ce biti iznosenja pod kaputom ili sto se u Tangu u gepecima iznosio alat.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ljudi pretjerivaju sa ti cijenama sijačica,pa Gaspardo 530 se da nači u Italiji po 1500 eura,dovezu tu i cijene 3500.Monosem je broj jedan u sijačicama.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bome je Monosem skup.
Kolega je prošle godine kupovao sijačicu za direktnu sjetvu,Vaderstad ga je izašao jeftinije od Monosema,a bolje riješen sistem ima.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,223
Vjerujem da su u težoj zemlji bolji ovi čelični.. Sijao sam sa Gaspardom 2 reda, ali nema zatvarače redova prije gumenog kotača i onda kotač ne može dovoljno ugaziti zemlju da zatvori red.. Jedino gdje je baš jako sitna priprema napravi posao.
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Zetorproxima90, imam ja monosem vec 3 ili 4 godine, prezadovoljan sam sa njom. Izbaci mi tacan broj zrna po ha (mereno). Veoma, ali veoma prosta, prostija od Nodeta, prenos ide preko lanca kao na biciklu.. Delovi jesu skupi, pogotovo ploce za razlicite kulture, mislim ploce nisu one su 15 evra, ali mesaci su mesingani i oni su skupi.. Svaka preporuka.. Evo i slika, mada slikano VGA kamerom, ali vidi se.. :)
2539be485e6e865195c36b86aabde232.jpg

8207435d2ef8d39f622538b2e47d7a7f.jpg
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Malo van teme u vezi ovoga sa OLTom. Zapostavljanje poljoprivrede dovodi do ovakvih situacija i to je živi dokaz da poljoprivreda nije samo oranje i kopanje.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nemoj to kupovati, za 20 000kn kupi olt psk 4 reda sa kutijama, te imt nisu nikakve, pricali mi ljudi koji su kupili novu, pa nju prodali i kupili olt, preko 20 godina staru i kazu da je bolja od nove imt
 

Najnoviji postovi

Na vrh