• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SIJAČICE ZA KUKURUZ

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A je velika razlika između pune i prazne,4 vrečica kuruze. Pa nema spremnik za umjetni gnoj od tonu da ju ne bude punu nosil. Ak more praznu onda bome more i punu kuruze.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Dali su dobre nove OLT pneumatske sijačice za kukuruz ili uzeti nešto drugo?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ima jedna kupljena prošle godine kod mene. To je provjerena roba po meni. Završna obrada na novima je tako - tako što se tiče varova, ali sveukupno je to vrlo dobra sijačica.

Boljke pucanja nosača turbine i toga su riješili koliko znam. Imaju male raonike za zatrpavanje zrna i gumene kotače za nabijanje zrna umjesto onih lijevanih kotača na starijim modelima i Nodet sijačicama kao što je moja. I bome je to dobra stvar, da ne košta koliko košta novo, odmah bi ugradio kod sebe jer puno bolje odradi nego stari sistem, i izgleda kao da je Gaspardo sijao, a ne OLT ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Po meni je stari V sistem bolja stvar, ali svako zna svoje. Po meni za tu lovu bolje Sakalak ili Ozdoken...
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Bok kupujem pneumatski sijačicu za kukuruz 4 reda sa kutijama za gnojivo i mikro granule, dali su bolji V nagazni kotači ili oni široki gumeni i koju marku mi preporučate sad mi se sviđa Monosem, Kuhn, Gaspardo a i cijene su im tu negdje
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
Antoš, Trgo agencija, Jozić trgovina, uguglaj te firme i traži u web trgovini, ja kupujem sve kod njih, za istu sijačicu kupio zupčanik i plastični ležaj te još neke sitnice.https://www.trgo-agencija.hr/Stranica.aspx?page=Onama..http://www.antos-trgovina.hr/....https://www.trgovina-jozic.hr/index.php?action=detalji&IDArtikla=620363
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Zahvaljujem na odgovoru. Iz Trgo-Agencije sam već nabavljao dijelove, a za ovu sijačicu sam dijelove nabavio u trgovini PSC Ferenčak, a nešto sam si sam složio. Uglavnom, sad imam sve spremno i na proljeće prije sjetve me čeka posao.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Kupio sam pneumatsku sijačicu za kukuruz ali nemam kardan, kakav kardan je potreban za sijačicu sa sklopkom ili obični i koje kategorije, hvala
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Što mislite o ovoj sijačici, da li netko ima sličnu, molim iskustva

Nalazi u plavom oglasniku, šifra oglasa 4750574

Hvala!
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Što mislite o ovoj sijačici, da li netko ima sličnu, molim iskustva

Nalazi u plavom oglasniku, šifra oglasa 4750574

Hvala!
Imam ja za prodat Gaspardo Sp 520, hidro markiri, gumeni nagazni kotači, kutije za gnojivo, prošle godine stavljene nove ploče i dihtungi. jako uredna. 3200 Eur
 
Na vrh