• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sijačice za žito

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Meni je ISARIA bila zakon ali Amazona je ipak puno jaca i izdrzljivija trenutno u imam D7 3.0 special ii u kombinaciji sa rotodrljacom........


photo sharing sites
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Dalise štopa taj model sa lulama? Sijačica za žito mije nepoznanica pa ako ni problem da pojasniš malo.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
te sijačice idu bez štopanja ima sused d7 special 2m 19 redi

Idu sve s lulama bez štopanja ako ne radiš po blatu. A probaj ti s lulama sijat poslje suncokreta ili kukuruza. lule nemaju šanse. zato diskovi rulzz, nista im ne smeta.
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
imt su dobre sa diskovima jaje imam ali 15 redi a imas u cernoj covjek prodaje dobro stanje 23 reda i mislim da nije skupa
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
mi sijali i po blatu svem ide bez problema ikakvih

Razlika u zemlji vjerojatno. mi imamo problema po blatu a poslje suncokreta je nemoguća misija posijat išta. sve ostane na površini. Vjerojatno prodajem ibm s lulama i kupujem hassiu s diskovima, al jos cemo vidit jos.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
E to je onda to. Inace nama je brzina važna, produktivnost, tako da si nemogu dozvolit da izlazim iz traktora odštopavat lule i gledat dal koja ne baca. to mora bit sipaj i samo gas.
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
E to je onda to. Inace nama je brzina važna, produktivnost, tako da si nemogu dozvolit da izlazim iz traktora odštopavat lule i gledat dal koja ne baca. to mora bit sipaj i samo gas.

e da A MI NEMOŽEMO sa 3m sijat je pre siroka pa ocstaje na nagibima sjeme vani to drukčije kod nas u zagorju
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
E da nagibi su kod vas problem, kod nas je problem sto nikad dosta sirine. planiro sam i 4 metra na veliki traktor. a znali smo i rasipačem sijat kad nam se žuri.
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Kad smo vec kod brzine u radu spomenit cu samo oranje, iako to nije tema.

Izlazim iz brazde, dizem plug, skrecem desno, ubacujem u rikverc, okrecem plug, prebacujem naprijed, ulazim u brazdu i spusam plug. i deri dalje, i to sve bez stajanja i bez kvacila, predstavio sam svoj traktor ford u temi s fordovima i kako funkcionira. Svako stajanje je gubitak vremena. traktor mora bit okretan, brz i precizan na hidraulici da bi se ostvario maximum.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Jel može imt sijačica za žito sijat soju i dali se mogu zatvarat redovi?
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
A svi nam kažu da bježimo od nje ona samo sije čisto sjeme i nije baš nešto precizna.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Imamo navedenu sijačicu koja je pronađena za 50€

02062013293s.jpg


tako da neznamo što fali da bi se ispravno priključila na traktor, ako nam ko može pomoći...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh