• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako traktor krepa pod vitlom , diže , se propinje , nejde ispod pol gasa , onda kardan za sijačicu nije dosta
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,189
Nije teško to slomiti, veliki je kut kardana.

Ja sam takav sličan polomio na mixeru za gnojovku, a nije nešto teško traktoru mixat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,082
Danas smo pokopali nesretno preminulog kolegu, meštra.....
Ja mu želim od srca da gore nastavi popravljati jelenke, preklapače..... Hvala mu za svaki savjet koji je rado podijelil.

lp41902_2.jpg
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,693
Ako mene pitaš, da.. Iznad navoja, stavio sa stare zračnice i gas dalje.

To su meni fascinante stvari...uvjek se sjebe bilo sta novo kad se stavi..a ono polovno staro i nikakvo dura godinama bez greske i jos ni nepazis tak.
Dobro da ti nije gumu zeznulo.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,189
E dobro da, gadna je šuma. I prednja pozicija i žmigavac su nadrapali. Dobro je kako inače bude hehh.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,430
Kupio sam prije dvadesetak dana c klasu 1997. 250td i napravio vise od tisucu km s njom. Jucer ujutro upali normalno, odem u trgovinu i kad sam htio nazad iz trgovine,auto jedva upalio - kao da ne dobiva gorivo. Dosao kuci, za pola sata opet idem upalit, jedva je sastavio. Dignem haubu dok je radio, ispod pumpe curi gorivo na nekom crijevu. Isao sam se odmah raspitat, majstori kazu da su osle neke gumice na prikljuccima dovoda goriva, valjda zbog nagle promjene temperature zraka izgubile svojstva. Idem sutra na izmjenu ako je to to... :fiery:
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,430
A kazu da su vec postale porozne od starosti i onda je dovoljna veca promjena temperature da propuste. To su neke gumice na dovodu goriva i nisu ni skupe ni problem za promijeniti, receno mi je pola sata posla. Vidjet cemo... auto ima 307tkm
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
Jedna veeeeeelika guma je dreknula :mad::

I jedna posledica od previše alkohola , ovo je bilo većer prije glavnog događaja , momci su sutra utrostručili gomilu ali zaboravih slikati.
 

Prilozi

  • IMG00404.jpg
    IMG00404.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 310
  • IMG00405.jpg
    IMG00405.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 299
  • IMG00407.jpg
    IMG00407.jpg
    77.9 KB · Pregleda: 354

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
Jeste belaz a nisam je ja mijenjao :icon_e_biggrin:

Mada sve je to priloično olakšano , dodje dizalica koja podigne cijeli prednji kraj , dođe adaptirani viljuškar koji staru skine i nabaci novu , pištolj na zrak odvrće-zavrće. Nije to tako strašno kao što izgleda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh