• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Smjesa stočnog graška i žitarica

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
kad se bude dalo ić na zemlju onda če sijat grašak...

tako je! :(y):
danas poceja vorati (orati) jedna njiva na kojoj je lani bila lucerna prosla dobro, nazalost na ovoj sad jos je blato ali ide nekako trebao bim zavrsiti danas i sutra jer u pon. dali kisu
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
blago tebi ti bar donekle mozes na zemlju ja sa traktorom propadam previse jucer sam se probao jedno 2-3 metara na zemlju zapelati koja je dosta na visokom pa bi trebala biti malo tvrđa ali i ta je bila jako mekana tak da sam samo pocel propadat...nebrem se načekati kad bude se moglo na zemlju:D
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo mi smo isto uzeli 300 kg graska gold, a mozda cemo jos 300, pa me zanima dal ste imali probleme s divljači?...ne napadaju ga srne ili zekani?..
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
napadaju ga i fazani
grašak treba posijati što prije jer mu cvatnja prestaje ako temperatura naraste preko 28
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Kolika je cjena stočnog graška? Ja bi ga sijao sa zobi ili tritikalom ili oboje koliko čega bi trebalo baciti (sjemena) po jutru, namjenjeno je za košnju?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koliko ono ide kg jarog graška na jutro površine za zrno, a koliko u smjesi s jarom zobi??? Neda mi se sad tražiti po temi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u čistoj kulturi 120-140 kg na ral,u smjesi moraš smanjiti,idealan omjer bi bio negdje 60kg graška,80 zobi,ima valjda netko da zna za smjesu,ovo za čistu kulturu je preporuka od sjemenarske kuče
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo jedne slike ječam i stočni grašak za ishranu

fotogr0038.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
PS: hm....Psttt....... nisam dobio račun :icon_e_wink:
dobio neku otpremnicu gdije ne piše cjena :(think):
ma mozda pošalju poštom :icon_weed:

poslali račun poštom! :icon_super::icon_super:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
u čistoj kulturi 120-140 kg na ral,u smjesi moraš smanjiti,idealan omjer bi bio negdje 60kg graška,80 zobi,ima valjda netko da zna za smjesu,ovo za čistu kulturu je preporuka od sjemenarske kuče

Zahvaljujem, dal znaš možda jel ga ima netko za prodati za sjeme možda tu u tvojoj okolici?
 

Najnoviji postovi

Na vrh