• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Spremanje sijena i trave

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Spremanje trave

baliranje otave u ravnici...

[youtube:1v35dsxh]7cqZkJ3xYg4[/youtube:1v35dsxh]

DSC00349.jpg


DSC00350.jpg


i u brdu,kako sam se tu oznojioooo...strašno brdo,još ima na pola pregib! :roll:
DSC00361.jpg


DSC00363.jpg
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Spremanje trave

Evo i mojih par slika, snimano na različitim parcelama
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Spremanje trave

Dobre slike... :p :p
a slika balirke malo fali :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Spremanje trave

marko hurlimann xa86 kaže:
ma slikat češ ti jednom več :p

vidi se u daljini na slici lamborđini sa galignani balirkom, el tak mario, to je na slici gdje ima zekan prednji utovarivač u zraku

abrkili, znam ja kako se preznojiti na bregovima, tu ima bregova da koze pod ručnom kočnicom pasu
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Spremanje trave

Evo našo sam slike i od balirke :D


Tak je bogec, na toj slici je galignani balirka, ovo nije velik brijeg. :D

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Spremanje trave

marko hurlimann xa86 kaže:
e potrudio se slikat balirku ;) :p

eto vidiš da ti je dao sliku balirke, a na slici gdje ispušta balu je uhvatio pticu u niskom borbenom letu :mrgreen:
aha si vidio mario šta je oko sokolovo prepoznam galignani na kilometre :D :mrgreen:
češ si kupit balirku ko ja, imaš jači traktor to bi ti bila milina, iako je dobra i ova , el ta ima noževe
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Spremanje trave

ma vidio sam ja galigani ali ono nije bila izbliza skikana :roll:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Spremanje trave

Da ima noževe.

KUpit ču , al ne još, i neznam koju. :scratch

Super si primjetil pticu, pa to sam ja namjerno pticu slikal :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Spremanje trave

mario kaže:
Da ima noževe.

KUpit ču , al ne još, i neznam koju. :scratch

Super si primjetil pticu, pa to sam ja namjerno pticu slikal :mrgreen: :mrgreen:

sad ču ja tebe nagovarat da uzmeš ko moja, vjeruj mi za 168 bala kolko sam napravio potrošio sam rezervar goriva,cca 80 litara, jer traktor nije ništa drugo radio, stvarno lagana za terat

munja
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Spremanje trave

A koliko bala napraviš na sat??????

Ma nem ja takvu uzel jer neču imat istu kod susjed :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Spremanje trave

mario kaže:
A koliko bala napraviš na sat??????

Ma nem ja takvu uzel jer neču imat istu kod susjed :mrgreen:

od oka i laički rečeno ide podosta brzo, ja sam na jednom polju napravio 40 bala za sat i pol, al ja teram polakše, ne naganjam se po polju, sad neznam el to puno il malo

nečeš ti imat ko susjed nego če susjed imat ko ti balirku, tj ti češ imat ko ja :!: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Spremanje trave

mario kaže:
Koliko si radil dugo tih 168 bala?

uh na to je malo teže odgovorit, jer sam se puno navažao između parcela, pa dok sam ja svaku balu provjerio na početku kak je nabita, morao sam se upoznat sa strojem, ali kad sam sjeo na malo veču parcelu za sat i pol sam napravio 40 bala, ja sam jako zadovoljan jer nisam puno potrošio goriva, i super posao ide :!:

eto a kad se sjetim dana kad sam se prijavio na forum (piše desno ) da mi ljudi pomognu oko odabira traktora i balirke stalno me mučilo a kaj ako nebude traktor to mogo terat , pa je tu svašta bilo u igri, case jx95, sipma balirka i omotač, mascar, ma svakave sračkarije, nakraju je ispao masey i galignani i to je fenomenalna kombinacija bar za mene :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Spremanje trave

Dobro je bogec, tu kombinaciju si budem i ja zel za jedno par godin (ako se još bude proizvodila) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Spremanje trave

A proizvodit ce se o da,da ne može sam tak mf propast :)
Ja ovo ljeto prvi otkos, svake tri min bala. Brat ni mogal zamotat koliko ja nabalat :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Spremanje trave

Znači Same dobro može trpit balirku, samo napred!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh