• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
sve je skoro nacrtano. ručica 4 okretaji kardana 1000 - 540, ručica 5 brzina spuštanja hidraulika. ručica 2 je uključivanje kardana ali nisam siguran lako je za provjerit.
 
L

Luka.

Guest
slatky kaže:
sve je skoro nacrtano. ručica 4 okretaji kardana 1000 - 540, ručica 5 brzina spuštanja hidraulika. ručica 2 je uključivanje kardana ali nisam siguran lako je za provjerit.
ručica 2 nije 100% za uključivanje kardana. pitat ču ja ove u selu koji imaju Steyer pa sve točno kažem.
 
B

Borislav

Guest
POZDRAV! Zanima me ima li tko za prodat Steyr 870 ili zna li tko nekog tko ga prodaje? Hvala unaprijed.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
pa nije baš u papučama ali nije niti daleko :) . uglavnom traktor je star sad 12 godina i još uvijek je kao nov čovjek jako čuva stroj. kada je bio star 5 ili 6 god tvornica nije imala trenutno takav model za na sajam. pa je išao on jer je bio kao nov a radio cijelo vrijeme. vozač ivek je dobio srebrno odlikovanje od tvornice plačen smještaj i obilazak tvornice za nagradu. to je informacija iz prve ruke jer mi je to on pričao.
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Da li su posle spajanja ili sta vec sa caseom stajeri ostali na istom nivou kvaliteta i da li neko ima iskustva i da li zna kakvi su stajeri serije kompakt , konkretno model 4065 kompakt i dali na njega moze da se postavi prednji utovarivac ? Da li su zedni kao john deere ili su manje zedni?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja mislim da su Steyr-i ostali na istom nivou sa kvalitetom,daleko su bolji od case-a.
Na svaki traktor se može postavit utovarivač!
Sa potrošnjom JD se nemože mjerit sa Steyrom!
Znaj da je Steyr u rangu sa Fendtom i po kvaliteti ali i po cijeni!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,987
KnjazMilos kaže:
Da li su posle spajanja ili sta vec sa caseom stajeri ostali na istom nivou kvaliteta i da li neko ima iskustva i da li zna kakvi su stajeri serije kompakt , konkretno model 4065 kompakt i dali na njega moze da se postavi prednji utovarivac ? Da li su zedni kao john deere ili su manje zedni?
Steyr 4065...4095 ti je zapravo NH TN ili sada 4000 serija
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pa Steyr nema ništa zajedničko sa NH!!!
Može koja slika tog modela steyra,nh,i case istih za usporedbu.
Znam da case nešto kopira od Steyra.
I znam da su case i nh isti,ali Steyr,svašta...
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Evo slike
kompakt_1.jpg

steyr4065.jpg

t4000_7.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Stvarno super izgleda!
Znaš neke podatke o njemu,šta ima od opreme,koja cijena?
To ti namjeravaš kupit?

Evo ima jedan na njuskalu ali cijena mu je paprena.
http://www.njuskalo.hr/traktori/steyr-k ... las-663836
cijena: 385.000 kn

Novi STEYR 4095 KOMPAKT,POWERSHUTLE mjenjač 32/16,prednja i stražnja hidraulika sa elektronskom regulacijom,prednja hidraulika sa osnim gibanjem ,prednji kardan,grijanje kabine,klima,elektro regulacija sjedala ,dvokružne hidrauličke kočnice sa 8 diskova ,hidraulički izvodi 2 dvoradna otraga i 2 dvoradna naprijed upravljanje s joystickom,radio CD,rotir lampa,upravljanje sa radnim hidrauličnim polužjem otraga na svakom blatobranu, a naprijed kod pednjeg kardana,elektro uključivanje špere ,prednjeg pogona,.
4para dodatnih radnih reflektora na kabini . Veličina guma Kleber naprijed 14.9LR 20 a otraga 16.9 R 30.

TRAKTOR NIJE KORIŠTEN
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
ovaj steyr ljepo izgleda e da mi je takav jedan za međurednu obradu
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
bole kaže:
ovaj steyr ljepo izgleda e da mi je takav jedan za međurednu obradu
Taj bi se dao iskoristiti za puno više nego samo za međurednu obradu...
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Preskupi su .Kod Stajera i poluatomatski menjac dodatna oprema i za njega se doplacuje 3000 evra ,e sad ako je to new holland T4020 Delux traktor, onda sam veoma razocaran :?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
dino kaže:
bole kaže:
ovaj steyr ljepo izgleda e da mi je takav jedan za međurednu obradu
Taj bi se dao iskoristiti za puno više nego samo za međurednu obradu...
moro bi i radit više od međuredne obrade treba da se otplati takav traktor
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Knjaz Milos naravno da je NH i zašto bi trebao da budeš razočaran?
NH su stvarno super traktori,a oni koji ih imaju znaju o čemu pričam.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
nije to nista skupo samo ako je europske kvalitete,a ne neki srot za istocno trziste.
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Razocaran sam jer jedan Steyr pod svojim imenom prodaje New Holland model i to jos ko zna koliko skuplje. Meni to lici na obicnu prevaru kupaca.Ne mislim da su New Holland traktori losi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh