• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 502

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Zna sam ja kako si krenuja,,,,,,,,,,,,do plafona u garaži si stiga,,,,,,,,,,sva sriča pa nemoreš dalje,,,:rolleyess::rolleyess:,,pa sad krečeš iza sa delom....;);)

Ajd čekamo novije slike,,,,,,,,,,,,da vidimo,...8)8)kako teku radovi...

Sva sreća da mi je plafon niski :D...

Nemojte me niš pitati za ovo odostraga. Krv mi je popilo napola, a drugu polovicu sam iscijedio na porezotine od lima... Neću slati slike predproizvoda, mjerenja rezanja..milione kutova da dobim zadnji poklopac, a da funcionira sve kako treba jer ne želim u to više gledat :evil: . Šaljem finalni proizvod (dobro još ga treba obrusiti, i pripremiti rupe za vijke, zračnu kočnicu i izlaz hidraulike no manja stavka). bitno da je on na mjestu :prayer:. Imam osjećaj da sam najviše vremene izgubio na taj dio dosad....

26022012430.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Auuu... :D :D
Jel bude iza kakvo stakalce da se vidi poteznica ili se vidi sve kroz gornje staklo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
A sad razmisli kak fa tek bude tapecirati :D
 
B

BAGERISTA

Guest
:shock::shock::shock::shock:,,,ovo se zove imat živce,,....:prayer::prayer:
Nemoj ni stavljat slike,,,od izrade,,,da se niti ne siječaš,,,ovog dela......:weedman:,,,ali zadnja strana..........:prayer::prayer::prayer:
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Hvala svima dosad na podrškama i kreativnim savjetima. Ide se dalje.. Jučer sam još ojačao ovaj zadnji lim poprečnim varovima da se ukruti (bez svakakvih primisli molim :p) i počao zatvarati naprijed kod vratiju na ulazu rupe koje su nastali nakošavanjem štokova. Nemam zasad slikice no večeras valjda bude nekaj novega. Da da bliže se ovi globalni radovi kraju. Sad su na redu sitničarije i sitna pridelavanja. Kad riješim i to ide kabina dolje na brušenje i varanje odispod kaj nisam mogel zbog blatobrana, pripasivanje krova itd itd...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Radije crvena kabina sa srebrnim krovom. Bu ti vruće s tamnim krovom.
Meni je iz toga razloga najdraži beli krov, pogotovo plehnati.
 
B

BAGERISTA

Guest
ehej.. kaj veliste na srebrnu kabinu, sa crvenim krovom kakav je i traktor?

Dobra konbinacija...........................da se malo promijeni,,uvijek isto,,,a..:mrgreen::mrgreen:,pa moguče da če i dobro ispast,,mada bi trebalo nekako preko kompa to probat,,pa vidit..
Jesu felge bijele ili sive.........:scratch:scratch,pa se i na to baziraj..
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Dobra konbinacija...........................da se malo promijeni,,uvijek isto,,,a..:mrgreen::mrgreen:,pa moguče da če i dobro ispast,,mada bi trebalo nekako preko kompa to probat,,pa vidit..
Jesu felge bijele ili sive.........:scratch:scratch,pa se i na to baziraj..

E tak tak čovek baš sam se na to i baziral jer su felge srebrne,,,fala na ohrabrenju :prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
E da smo bliže,,,,di bi bilo kraja,,idejama,,i piturivanjima.....:mrgreen:

Ova konbinacija bi mogla ispast,,,bomba,,,,8)8)mislim,,,da če to bit prehebeno,,jer je sve ča su cijevi sivo,,,a krov crveni,,ko traktor,,,,maammmmma,,več mi se nešto mota po glavi..izgled..
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
E da smo bliže,,,,di bi bilo kraja,,idejama,,i piturivanjima.....

Ova konbinacija bi mogla ispast,,,bomba,,,,8)8)mislim,,,da če to bit prehebeno,,jer je sve ča su cijevi sivo,,,a krov crveni,,ko traktor,,,,maammmmma,,več mi se nešto mota po glavi..izgled..

Vidim da si i ti navudren na svakakve kombinacije ,. evo ti još nekih detalja i mojih dela....inače u životu me baš skoro sve zanima i u svašta se volim upustiti...

DSC00141.jpg


mk.jpg


DSC00140.jpg


DSC00142.jpg


18062011093.jpg


Ovo još ni gotovo..valjda bude ljetos

22082011167722.jpg


10072011132.jpg


st4.jpg


I tak ima toga još po gruntu, a neki me znaju i sa drugih foruma, pa ti jedino mogu potvrditi da nisam baš sav svoj za neke stvari.

Šteta kaj nismo bliže kako veliš. Volim kombinirati i komentirati u puno smjerova tehničke kulture ....
 
B

BAGERISTA

Guest
E našla se dva ,,,sada,,,,jao,,,ovi satovi su da samo poželit moreš,,,,a ovaj krov kao park,,,i gore terasa,,,,,pa ono drvo sa strane,,,,,,,,,,,,,milina.....:supz:

Evo jedna moja ideja koja je bila.........i ovaj crveni je mojih ruku dijelo,,,,,,,,,,,,,pa sam ga dao ča,,,,da mi je žao,,,je,i nije,,,,kako reč,,:roll:


Uploaded with ImageShack.us
a vidi ove......................ahahhahahaha


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

malo smo išli van teme,,,,,ali me poneslo.......:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
hhhehehehhe,,,,,,kad dojdeš doma.....te čeka..:mrgreen::mrgreen:
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
hhhehehehhe,,,,,,kad dojdeš doma.....te čeka..:mrgreen::mrgreen:

Ehej prijatelju..

Sorry tek sad odgovaram no vidio sam sinoć kasno već poluotovrenih očiju. No pohvale za delo!!! To neka abarth replika? Jesi proširenja sam radio ili? Lijepo lijepo. Hehe sad znam kak izgledaš ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Sve je na crevenom odrađeno,,,u mojoj garaži,,,,bez pomoči ostalih,,,,a kod bijelog,,,,se radilo kod karosera radi alata,,,i nekih,,,,varova..
 
H

haki

Guest
fiat 480 dt

molim vas za pomoc, imam jedan problem vezan za traktor fiat 480 DT sa prednjom vucom, prilikom kretanj i vuce tereta cuje mi se udaranje ispod sjedista u diferencijalu, otvarao sam sve je oki zupcanici su ok. sta mislite vi sta bi moglo biti ili ako je imao netko ovakav problelm kako ga je rijesioo?? hvala unaprijeddd
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
pozz,,

Evo kabina je usprkos svim "coprijama" skinuta dolje od strane jednog (moj susjed) i pol (mene od mojih cca 60kg mase) čovjeka ma niti za minutu. Sam sam prije moral skinuti neke dijelove motora i haubu .... :rolfer:

10032012460.jpg


Nisam poslikao no gore je postavljen krov i radi se na "odvodima" ručno naravno sa specijalno napravljenim alatom za tu primjenu. Opet moja neka luda ideja, ali dobro odrađuje posel :toimonster:

U međuvremenu sam obrusio, pokitao, obrusio, pokitao, obrusio i bacio u špric kit vrata. Sad još jedno brušenje na vodu i u boju.

10032012461.jpg


Btw di ima za kupiti vodena pumpa? Samo u Sesvetama ili ima još di. Ova iz Sesveta prdnula prvu sezonu,,, :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh