• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šume i šumski putevi

  • Temu pokrenuo Ratarko
  • Datum prvog posta

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
znam da na brijegu ima kao neko križanje i da je tu ina-mala, znam onaj dio koji vodi za vukoebinu BIJELU, onda pretpostavljam da i ti imaš veselog pijeska na kamenu kao podlogu u šumi
 
Z

zetor4718

Guest
znam da na brijegu ima kao neko križanje i da je tu ina-mala, znam onaj dio koji vodi za vukoebinu BIJELU, onda pretpostavljam da i ti imaš veselog pijeska na kamenu kao podlogu u šumi

e ako znaš za Bijelu onda znaš za polovicu moga puta u šumu.pjeska ima mjestimice i nešto kamena a ima terena gdje je super.šta si ti radio u Bijeloj??
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
nisam uspio slikati baš put jer mi bilo mrsko otići kroz blato da slikam ali nadam se da po točkovima možete zaključiti o kakvom terenu se radi :mrgreen:

image041z.jpg
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
nisam uspio slikati baš put jer mi bilo mrsko otići kroz blato da slikam ali nadam se da po točkovima možete zaključiti o kakvom terenu se radi :mrgreen:

image041z.jpg

ako je tvoja prikolica onda "svaka ti dala" , i sam imam u planu nešto takvo kad se malo osnažim ovo je malo of topic ali ako može samo informacija u vezi diferencijala i prijenosa sa gardana
pitanje- koliki je problem uskladiti brzvinu traktora sa brzinom diferencijala

PS- nisam se nado vidit cijepanice na tvojim slikama:shock:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
pirkolica je bila moja pa sam je prodao

ta sva svoja pitanja imaš odgovorena u temi ''pogon prikolice preko diferencijala''
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Jel ono 038ica u radu?

A ova šta stoji, koja je to? Liči mi na one jeftine kopije zvane Steel? Ili sam fulao...
 

makyzg

Novi član
Tu od
16 Srp 2009
Poruka
23
ono je 044 a ova je neka kineska samo za granje počistit, za to je dobra jer je lagana
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zašto si po kiši idu u šumu , zašto ne uređujete puteve, zašto?
Toliko pitanja , tko mi može sve to odgovoriti...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Zašto si po kiši idu u šumu , zašto ne uređujete puteve, zašto?
Toliko pitanja , tko mi može sve to odgovoriti...
zato kaj imaju najveci traktor u selu i je.emu se za ostale sa tv-jcim i ferbusoni.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
evo da se malo uključim... osobno nemam kočnice na prikolici ali zato imam jednu kvrgu željeza koja se zove papuča i koristi se pri silasku po nizbrdici a i po vlažnome, vjerujem da je večina vas vidijela ili čula za to napravicu ali za one koji nisu- kad je prikolica pod teretom papuča se stavi pod kotač i nagazi se na nju... što više tereta to bolje koči... ja sa svojim medekom spuštam 5m sirove bukve pod nagib cca 20% i još mu moram dodati gasa da ne stane u pola nizbrdice, nema veze kakva je podloga, kamen, pijesak, zemlja, blato, balavo- svuda koči
uglavnom- zlatna stvar

i razjebe put do kraja :rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh