• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠUMSKE PRIKOLICE

  • Temu pokrenuo Lamborghini R2
  • Datum prvog posta
S

stipan

Guest
20130204140859.jpg

evo moje sumske prikolice.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Di mogu doc sa dzipom idem s njim jer sam brzi. A di nemogu onda za traktor.more nosit 3.5m

Pa to je oko 2.5tone i prikolica pa kolko kila ima dzip?
 
S

stipan

Guest
Dzip ima skoro 2t. Natovarim u njega koliko more. A nemoras ni prikolicu punu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Suger svaka cast jebena je i jaka u pm.
Kaj ju bus kopcal na domju papucu na traktor?
Ove gume su jako velike i siroke i stvarat ce velik otpor u blatu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Koliko još tomica misliš nabaviti da je vuku? :icon_madu:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
722
Danas sam se lijepo začudio kad sam vidio IMT539, sa kardanskom prikolicom talijanske marke mistrali ili tako nešto, možda i sa dva s...
Lijepi tandem je to bio za vidjet, još napunjen a najmanje 5-6 metara cjepanog drva.
Ako budem u prilici uslikam ga.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
jedan moj poznanik ima Fiata 55ks i kardanku od 4m sa diferencijalm i mjenjačem od Tamića, gume 18 cola od tama 110 (vojnog) i to skopča na kardan ušalta prikolicu u prvu brzinu i gura prikolica trakotr iz blata, smješno za gledat
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
jedan moj poznanik ima Fiata 55ks i kardanku od 4m sa diferencijalm i mjenjačem od Tamića, gume 18 cola od tama 110 (vojnog) i to skopča na kardan ušalta prikolicu u prvu brzinu i gura prikolica trakotr iz blata, smješno za gledat

To je super stvar za blato i brijeg al kak to uskladiti kad je pod teretom a da nekaj ne pukne?:^):
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
To je super stvar za blato i brijeg al kak to uskladiti kad je pod teretom a da nekaj ne pukne?:^):

ma mislim da nema potrebe za usklađivanjem jer to koristiš samo u blatu i kada trakotr proklizava pa neeka malo i ona proklizava ne može se samo tako strgati, barem ja tako mislim
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
u svakom slucaj bolje da proklizava traktor a ne eprikolica, dakle da je prikolica za nijansu sporija od traktora, da sacuvas prijenos vratila, a ne da prikolica gura traktor, prije ce se nesto polomiti
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moguce je to kaj velis.
Dal ferdo ima za to dosta snage jer ak je 5m u pitanju to je oko 3.5t plus teret prikolice plus traktor 1700kg?
 

Najnoviji postovi

Na vrh