• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TEHNOSTROJ prikolice

O

Odessa88

Guest
evo moje tehnostrojke,inače to je bila ljutomerka od 3 tone al je prerađena na 6t,moj ćale ju je sam radio,šasija je ojačana,osovine su ojačane,gume su koje su bile orginal na ljutomerki,malo su slabe al ok,jako je stabilna za svoju visinu svoje
slika0094.jpg

sam0158.jpg

sam0159u.jpg

inače,ako ko oče menjati,ja njemu dam zmajevku s novim gornjim stranicama,kapaciteta 10t za tehnostrojku od 6t ili više

Koja joj tezina jel pise 1600 kg ili 1000 kg jer se nevidi najbolje??
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
na pločici piše 1600 kg al to je težina dok je imala drvene stranice i dok je bila kapaciteta 6t,mislim sad da ima oko 2200kg jer smo ju vagali a nisam baš siguran za težinu,tolko negdje ima :D
 
O

Odessa88

Guest
na pločici piše 1600 kg al to je težina dok je imala drvene stranice i dok je bila kapaciteta 6t,mislim sad da ima oko 2200kg jer smo ju vagali a nisam baš siguran za težinu,tolko negdje ima :D

Tehnostrojka od 3t kad je prazna ima 1600kg???meni to deluje nekako puno.Vidim ove nove imaju po 700,800 kg.Ako ima 1600 bogami ima da se predomislim,jer hocu da se otarasim ove moje koja ima 1200,sta da radim sa onom od 1600kg.Cu preopteretim Ferdzu:rolleyess:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
je neznam,tolko piše,možda su se u tvornici zajebali,bratić ima istu takvu ali tvorničku,sve je orginal,i dosta je robusno napravljena,i kod njega piše na pločici 1600 kg da je teška
 
O

Odessa88

Guest
Mislis da je previse teska za Imt 539 ili??Posto ipak ako je 1600kg prazna plus 3000 kg da nije malo puno za ovako mali traktor???
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja sam danas vozil nju z zetorom 4911 punu,znači 6 tona,i malo je teže stati ali mali je lud,istina ima 45 ks a 539 ima mislim 39ks ali zašto ju nebi vukao,ako moj mali može tu vući od 6t zašto ovaj nebi vukao tu od 3t,a vukao je on i zmajevku dok je same bio na operacijskom stolu u žetvi,i dobro je išao,a sad je super išao s tehnostrojkom,neznam zašto bi bilo previše,a kod tebe je brdovit kraj,ako kupiš ljutomerku nećeš pogriješiti,jako je stabilna,i nisu baš nešto posebno skupe,ovu godinu dok riješim kukuruz moja ide na kompletno farbanje
 
O

Odessa88

Guest
Sta mislis su bolje od imtovih prikolica??Danas bas zvao,covek prodaje tehnostrojku za 1100 ima nove gume plus cena nije fixna.Sad jod kad bi moju prodaoo
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
pa naravno da je tehnostroj bolji od imt-a,ako ju prodaje za 1100€ i još nove gume,kupuj :D
a kakvu ti prikolicu imaš pa ju prodaješ?
 
O

Odessa88

Guest
U saobracajnoj pise da je Imt al ima velike gume i plus ruda nepase mi na kuku jer je bila pukla i varena al su je lose varili,pa sad da je nebi sekao pa ponovo da mi neko vari,plus zbog tih guma stoji vise nazad,pa dok bi ja to sve popravljao da meni pase onda bolje da je prodam pa da kupim sta mi odgovara.Ima gume 8.25-20 i one felne sto se odvajaju.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ja kada sam gledao prikolicu, htio sam tehnostroj ili imt, pa što prije uleti, iako imt kipa na 3 strane, a tehnostroj na jednu.......itd
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki trebam za tehnostrojku razvodni ventil zraka, nije mi bitan onaj desni dio s rucicom vec onaj lijevo gdje je spojeno crijevo. Ko ima viska nek se javi, moze i komplet
 
O

Odessa88

Guest
Jel ova dimenzija guma spada u balonke ili?? 10.0/80-19 pise Galaxy na gumi
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
danas problem sa tehnostrojkom.......nije moja, nju sam uvijek vukao, dok nisam kupio svoju....

ploča s kukom je bila jako slabo zavarena (tvornički) i popustio zavar......sa donje strane gdje je ta ploča pričvršćena, zavarivač je potpuno promašio mjesto zavara, pa je nanio zavar pored mjesta, spoja ploče s profilima,a ni na bočnim stranama nije bilo bolje......

puna kukuruza, na sreću, nitko nije stradao.....

 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
U neznam koliko je placen a a imamo je vec 8-9 godina. Ona je za duhan iza drva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh