• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 6206

R

razor

Guest
njih ima raznih godista u mene je stariji 1983 kakvi su oni ,ako neko ima ovakvog bio bi zahvalan da mi da koji dobar savjet ,tip vozila u papirima stoji da je tg 6006s a na njemu pise td 6006a sad neznam sta je to..
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
njih ima raznih godista u mene je stariji 1983 kakvi su oni ,ako neko ima ovakvog bio bi zahvalan da mi da koji dobar savjet ,tip vozila u papirima stoji da je tg 6006s a na njemu pise td 6006a sad neznam sta je to..

to je nova naljepnica imo je susjed 6006 1983god i napravio je preko 10000 sati
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
Evo nekoliko fotki mog Torpeda!


sastavljanje8.jpg


dsc07174t.jpg


prskanje1.jpg


unutranjost2.jpg
 

GamaDT

Novi član
Tu od
11 Lis 2010
Poruka
19
Evo da malo osvježim temu, par fotki i film. Prošli tjedan smo vozili zelje s Torpedijem, pa nek se vidi kaj je sve mali div sposoban :tractor:

Prazna kompozicija:

9ed7.jpg


ty9w.jpg


Puna kompozicija-odvoz s vage:

http://www.youtube.com/watch?v=6aP1xkw2koY

Brutto masa je bila cca. 17 tona
 
Posljednje uređivanje:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Koliko je brz km/h koji model 6006 odnosno 6206? Ima li možda koji s dvije brzine kardana ?:mur:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Koliko je brz km/h koji model 6006 odnosno 6206? Ima li možda koji s dvije brzine kardana ?:mur:

Ajde netko ko zna da odgovori.I koje su razlike s obzirom na slova,npr. 6006c ili s ili a?
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
Mislim da su iste brzine, ovisi samo o kotačima zadnjim koje su dimenzije, ak su veći ide brže :)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,884

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kam se na torpedu 62/60 06 more spojiti slobodan povrat ulja nazad u getribu??

Ako netko može dati slikovit odgovor da kolegi pomognem kam to spojiti da može raditi s omotačem bala. HITNO!
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
U getribu nikako jer mu je hidraulika odvojena od getribe,povrat mu može napraviti na plastični čep iza sica gdje se inače nalazi mjerač ulja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
U getribu nikam jer on koristi za hidrauliku ulje koje je smješteno u rezervaru koji ujedno služi kao kučište hidraulika.
To se sve skupa nalazi ispod sjedala.

Za getribu je drugo ulje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Bolje je spojiti ovdje.
Ista rupa na oba.

DX



Torpedo

 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma znam da je odvojeno ulje, ja sam se krivo izrazio!

Znači povrat ulja u hidrauliku.

Muha, znači na taj čep s lijeve strane??

Staviti holender/spojnicu umjesto čepa i samo prišerafiti crijevo gore?

Njegov je točno takov ko ovaj tvoj sa zadnje slike, bez kabine sa onim njihovim zaštitnim ramom.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Taj čep sa slike je s lijeve strane na poklopcu hidraulika jer vozilo se gleda u smjeru vožnje, a to je u večini slučajeva napred :eek::
Holeder buš moral dati raditi ili ovoga kojeg možeš kupiti u slobodnoj prodaji kupiti podlagati pločicama.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Opet sam se krivo izrazio, gledam sliku i mislim levo, a pišem desno...kaj ćeš :D:

Znači za holonder bi mogel biti problem?
Kaj je plitak navoj unutra??

Pa da se valjda podmetati s bakrenim podloškama ili možda da se skrati holeder malo na stolu s fleksom?
 

Najnoviji postovi

Na vrh