• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
u bemu miša mi smo mi se čini lager skidali sa redapcigerom(davno je to bilo pa se ne sječam najbolje) a ovo za osovinu kardana,jel to cjela osovina izašla van ili ti je samo malo izašla van pa je ona spojnica pala dolje kaj spaja tu glavnu pogonsku osovinu i kučište kardana??

izašla je sad cijela ja probao odma vratiti čim sam primjetio ali kasno šta moram skidati da je vratim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Mali plavi.
Stoga ništ. Ta osovina prolazi skroz kroz ovu drugu osovinu i završava ovdje.
Tu je označeno gdje je seger koji je poginul.

Za potisni mi se čini da treba vaditi poklopac dole i onda da su iznutra segeri :icon_scratch::icon_scratch:
Ma nekak mi se sve bolje čini da je tak ali nemrem se setiti :icon_redface::icon_redface:




upload foto
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
baš mi druge nema vidim da se ne može doći do nje nego samo ovim putem kolega hvala puno
Odmah i seger metni da nebi drugi put bilo isto.
I potraži magnetom ostatke od ovog na dnu pa kaj uloviš
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Kud nesta post od Malog Plavkastog :icon_scratch::icon_scratch:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma nama je bil otišel onaj igličasti lager nakon 30 god i neje štel lijepo v brze brzine a ostalo sve bez problema i onda smo ih sve promenili..nesam bil točno siguran do kam ide pa..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,497
Pukla je ona civijica koja drzi klip u lezistu, sva je izlupana od nekog cekicanja prije, ko zna ko je sve to lupao.. uglavnom bas se vidi da je pukla na mjestu gdje je savijana i udarana nekim ostrim predmetom.. Da li se to moze sada variti (kuciste ) ?

Ona okrugla, valjkasta duzine 10 cm? Tj rascjepka.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Banijac, novi model lamele, plivajuća, naprednija tehnika i od dvomasenog zamašanjaka. Nevjerovatna mekoća pri kretanju. Patentiraj to.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kakva napredna tehnika,dobra jei ova stara tehnika i dugo drži,naravno ako je kvalitetno napravljena lamela..
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ona okrugla, valjkasta duzine 10 cm? Tj rascjepka.

Da, ona je pukla dok su na polugama bile tanjurace 24 diska, i onda je klup probio dole kuciste. Interesuje me da li se gus moze variti i koliko efikasno? :(
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,497
I meni se to isto dogodilo pa su poluge ostale podignute. Klip ispao i zaglavio izmedju. Sreca nista vise nije bilo. Izbio staru i nabio novu rascjepku. Prije par tjedana se to dogodilo. Kad se ulje ugrije hidraulika pocne poskakivat sama od sebe i vjerovatno je od tog cimanja puknila rascjepka. Stavljena nedavno nova pumpa opet isto samo manje poskakuje. Radi se o 4506. O varenju nebi znao.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
I meni se to isto dogodilo pa su poluge ostale podignute. Klip ispao i zaglavio izmedju. Sreca nista vise nije bilo. Izbio staru i nabio novu rascjepku. Prije par tjedana se to dogodilo. Kad se ulje ugrije hidraulika pocne poskakivat sama od sebe i vjerovatno je od tog cimanja puknila rascjepka. Stavljena nedavno nova pumpa opet isto samo manje poskakuje. Radi se o 4506. O varenju nebi znao.

To bi mogle biti gumice na razvodniku hidraulike.
Nekak mi se cini da je to sve losa kvaliteta materijala,a kad nekaj ode kaj se nebi moglo stavit od dajca orginal?
 

Najnoviji postovi

Na vrh