• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pravi su to motori bosch se štela na treču kap a mislim da Muhač zna preciznije .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,031
Muhač je to samo čul i videl kak bi se trebalo delati.
I naravno slikal

 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Devetka je doma raskopana ... Budem ga posliko ovi dana za "povijest".

kico, kako napreduje devetka? dali je jos uvijek raskopana ili je vec u radnom stanju?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Devetka se lagano sastavlja, nekako bezvoljno... zima je, imam pećku u garazi ali ... Imam sliku od prije nekoliko dana. U medjuvremenu je namontirana kabina, sada se radi na haubi farovi, maska, kopce, nosaci, mrezice... Auspuh je novi kao i onaj nastavak na grani na koji se montira auspuh, razne gume, brtve, stakla limovi... ima posla ko lud s brasnom. Budem sutra ponovo usliko jednu

acqw.jpg


Devetka je dobila hrpu novih stvari, od ulja, filtera do raznih sminkerskih detalja limarije. Nije el. instalacija pospajana a raskopana je do daske.

Susjed ima problema sa hidraulicnom pumpom na TX 75. Pitao sam u temi o hidraulicnim pumpama pa nitko ne odgovara... trazi se Boschova pumpa 19 ili 22 litre pa ako tko zna nek javi gdje bi se to moglo kupit.
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
koji model traktora? ali prvo gdje se nalazi ona ručica (grubo-plivajuče) dolje ili gore? ne ona kaj je za podizanje i spuštanje nego ona druga manja..
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
lijepo urađeno,svaka čast:(y):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
@jopo mtk Provjeri kada pomjeras onu sipkicu s desne strane (davac impulsa il kako se vec zove) da li okrece onu osovinicu kod poluzja na koju je usrafljena ili proklizuje...
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ima li ko savjet kako je najbolje naštelati šipku za davač impulsa kod mene je kratka,jer kad prebacim na fini hidraulik i dignem onu ručicu za dizanje do pola ništa se ne dogaća a kad otkopčam šipku nazad i gurnem je prema naprijed onda diže?
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ima matica nego da li treba bit točno određena dužina da bi fini hidraulik radio kako treba ili je otegnem maticu otprilike?
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ako imas brojeve na poluzju trebalo bi da postavis veliku rucicu na 13, a rucicu fine regulacije u donji polozaj, onda skracujes ili produzujes sipku davaca impusla do onog momenta dok poluge se ne pocnu dizati na tom polozaju (oznaka 13 na poluzju). Kada tako postelas trebao bi da imas pravilno podesen i precizan hidraulik.

Neka me neko ispravi ako grijesim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh