• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Može on radit puno, jednostavno je traktor izdržljiv, niko nije rekao ,ali je razlika izmedu 2x12" i 2x14".
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
toma84 kaže:
Može on radit puno, jednostavno je traktor izdržljiv, niko nije rekao ,ali je razlika izmedu 2x12" i 2x14".
I ja bi volio vidjeti sliku, te kombinacije... ;)

Možda je razlika u zemlji, koliko sam vidio po slikama od marka hurlimana, oni tamo imaju izuzetno lagane zemlje.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ima lagane, ali i teške sigurno, ne može bilo kada ić orat kak sa većim traktorom. A sad koja dubina,iznad 20cm čist sumnjam. Slikama neka dokaže svoje tvrdnje pa ćemo vjerovat
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma može i slika, ali video bi mi sjeo ko budali šamar, da se vidi i brzina, kako traktor dimi i vrišti...
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
kad bi 45ica radila 40 hektara sa 2 x 14 nebi ljudi kupovali traktore od 200 ili 300 tisuća kuna
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ima i tu nešto 8) Svi bi onda imali 3 cilindra i 50ks traktore
 
J

jokapz

Guest
. Inače s njim i vučem žito, kukuruze u Slatinu u silose po 2 zmajevke 7 t pa vi sad vidite...

Ako je to istina što kažeš traktor ti je onda max iskorišten. Ovo za 2 zmajevke je moguče jer i moj otac je sa mojim 6006 vuko po 2 zmajevke u Oriovac kukuruze i uvjek je dovuko a ti i ja imamo istu getribu pa su i isto teški jedino je moj motor jači! Al ja ti prepručujem nabavi se 75-ticu i miran si s njom a ovoga si ostavi za manje poslove!!!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Bimbo kaže:
kad bi 45ica radila 40 hektara sa 2 x 14 nebi ljudi kupovali traktore od 200 ili 300 tisuća kuna
Susjed je sa 48-icom radio 70 jutara, + puno uslužne sjetve kukuruza, pšenice, košnje sa rotokosom... Samo što je on sjedio u njemu cca 350 dana u godini i radio od jutra do mraka. Znao je reći da mu anlaser treba samo jednom na dan ;)
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
vjerujem ali nije sigurno sa 2 x 14
DF&Torpedo kaže:
Bimbo kaže:
kad bi 45ica radila 40 hektara sa 2 x 14 nebi ljudi kupovali traktore od 200 ili 300 tisuća kuna
Susjed je sa 48-icom radio 70 jutara, + puno uslužne sjetve kukuruza, pšenice, košnje sa rotokosom... Samo što je on sjedio u njemu cca 350 dana u godini i radio od jutra do mraka. Znao je reći da mu anlaser treba samo jednom na dan ;)
 
M

miroslav k

Guest
DF&Torpedo kaže:
Bimbo kaže:
kad bi 45ica radila 40 hektara sa 2 x 14 nebi ljudi kupovali traktore od 200 ili 300 tisuća kuna
Susjed je sa 48-icom radio 70 jutara, + puno uslužne sjetve kukuruza, pšenice, košnje sa rotokosom... Samo što je on sjedio u njemu cca 350 dana u godini i radio od jutra do mraka. Znao je reći da mu anlaser treba samo jednom na dan ;)

i moj susjed jedne jeseni na IMT539 uzorao 80 jutara jer mu se IMT560 bio pokvario. a u prolece ponovo spremio sa 539 120 jutara, da ne poverujete ali istina dva tjedna nije izlazio s njega :D
 
K

Karlito

Guest
evo malo slikica

4506.jpg

4506-1.jpg

6006.jpg

6006-1.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Karlito, daj mi reci od kud vadiš te slike, imaš doma neke kataloge ili prospekte :?: :?: :?: :?:
Odlične slike, to skeniraš ili????
Ja imam nešto od Torpeda doma, al isto bi trebalo skenirati i postaviti gore :D
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Dal možda netko ima od Adriatica?
Bilo je prije na početku teme, Ratarko je postavio...
 
K

Karlito

Guest
ŠANANA kaže:
Karlito, daj mi reci od kud vadiš te slike, imaš doma neke kataloge ili prospekte :?: :?: :?: :?:
Odlične slike, to skeniraš ili????
Ja imam nešto od Torpeda doma, al isto bi trebalo skenirati i postaviti gore :D

to sam našo slike na jednom forumu,nažalost nemam nikakve prospekte ni kataloge :cry: mislim da če ti se puno bolje vidit na forumu ak skeniraš,i obavezno stavi slike :!: :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh