• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
hvala vam, i ja sam bio 99 % siguran da mu nije crvena fabricka ali opet .. :gitarist: :partyman:
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Daj koju sliku mjenjaca ili zupcanika.Bice lakse skontati kvar.Obicno je problem lezaji,osteceni zupcanici,

Danas majstora zvao, dijelovi stigli sinoc (zupčanik 1-e ; 4-te i rikverca, lezajevi. semerinzi) i našao je kućište diferencijala trkača polovno za 280 KM a nov kao sto si i rekao košta 640 KM. Bit ce gotov mjenjač do kraja sedmice i valjda bude to radilo sve super. Hvala na dosadašnjim informacijama :partyman:
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Zna li tko kako se skida onaj polumjesec sa brojevima hidraulike i kako se mjenjaju gumice na plugama. Hvala.
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    53.7 KB · Pregleda: 1,438

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Zna li tko kako se skida onaj polumjesec sa brojevima hidraulike i kako se mjenjaju gumice na plugama. Hvala.

Za polumjesec imaš jedan šaraf mislim da je ključ 12 i ima kontra maticu a dođe ti između šarafa koji drže kučište tj. iznad nosača koji ide u kučište hidraulike..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Zna li tko kako se skida onaj polumjesec sa brojevima hidraulike i kako se mjenjaju gumice na plugama. Hvala.
Da bi skinul polumjesec trebaš otkopčati polugice unutra, a za mjenjanje gumica poluga,dovoljno je skinuti samo ruke.



photo hosting sites
 
R

razor

Guest
kupio sa nedavno torpeda 6006 i nemogu nikako da shvatim gdje se prikljucuje crjevo od kipe za prikolicu ako mi moze neko pomoc u vezi tog
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kupio sa nedavno torpeda 6006 i nemogu nikako da shvatim gdje se prikljucuje crjevo od kipe za prikolicu ako mi moze neko pomoc u vezi tog

..moraš imat ovaj ventil http://i45.tinypic.com/eg6ej8.jpg ..ispod tog ventila ti je lajtung na kojem se nalazi "ženski" ventil (gdje se kopča crijevo od priključka ili kipanja za prikolicu)
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Da bi skinul polumjesec trebaš otkopčati polugice unutra, a za mjenjanje gumica poluga,dovoljno je skinuti samo ruke.



photo hosting sites

Znači, odkopčati polugice unutra, potom odšarafiti šaraf koji drži mjesec i sve isčupati van. Kad sam napisao "poluge" mislio sam na poluge od kontrole hidraulike. imaju li i one na sebi neke gumice? .
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
kupio sa nedavno torpeda 6006 i nemogu nikako da shvatim gdje se prikljucuje crjevo od kipe za prikolicu ako mi moze neko pomoc u vezi tog
možda ni nema razvod za kipu..ja na malom dajcu imam samo onaj završni dekl koji je zašarafljen ..znači nema nikakvog priključka..stavi ti sliu pa da vidimo...:finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Normalno da imaju ,uostalom u onom katalogu iz kojeg si postavil sliku sve lepo piše ;)
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
u subotu najverovatnije krecem sa rastavljanjem torpeda, treba mu se srediti menjac, iskakanje reduktora iz sporih, iskakanje iz 1. i 3. brzine
 

Najnoviji postovi

Na vrh