• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,870
:lol: i ja sam malo bolesni na tu poljoprivredu kao i većina ljudi sa foruma, neznam kak bi mi bilo bez zelenih polja,traktora i sve vezano uz to

8) fendt :D drage volje ali onda bi jos toga moral prodat
pa ako prodam dva traktora bilo bi OK ali vrijeme je takvo da teško išta uopće prodati pa sam malo proširio ponudu imam jos berač sip 70 ,prikolicu kiper 16t,i kiper 4t...

malo gledam i pratim po oglasima dx6.30 ili slično :mrgreen: nebi se bunil da naletim i na Fendta ali Fendt je Fendt i onda kad se i pokvari mada je to rijetko
 
Z

zetor4718

Guest
markach kaže:
zetor4718 kaže:
kupujem Torpedo.Možda neko od vas prodaje??Inače bi uzeo 75 jer jači mi netreba

već sam prije spomenul da če biti za prodati Torpedo 75 06 a trenutno prodajem Deutz 70

torpedo se nalazi tu na stranici prije(u snijegu je)
deutz u oglasniku tu na forumu (smanjit ću mu jos cijenu)
prodajem jos i Hurliman 98ks

Koliko bi tražio za Torpeda 75 06??može i na PP
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
saran2806 kaže:
hoce to sad ici na otpis

sve što je za rashod ide na otpis i licitaciju valjda.

evo slike piše Torpedo
:scratch

 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Nije Torpedo sigurno, drugačija je cijela hauba na Torpedu, i zadnji blatobrani i vrata na kabini. Zadnji blatobrani na Deutz-u su okrugli, u kabini Torpedo ima prekidače i ostalo od Yuga, a ovaj ne.
RX
RX100.jpg


DX
SDC10202.jpg
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
DF&Torpedo kaže:
Nije Torpedo sigurno, drugačija je cijela hauba na Torpedu, i zadnji blatobrani i vrata na kabini. Zadnji blatobrani na Deutz-u su okrugli, u kabini Torpedo ima prekidače i ostalo od Yuga, a ovaj ne.
RX
RX100.jpg


DX
SDC10202.jpg


ovakvog dx-a sam vozio u njemačkoj dx120 je pislo na njemu.
 
Z

zetor4718

Guest
DX
SDC10202.jpg
[/quote]


Ja sam popravljao takvog DX110 imam i slike još od njega al mi se nedaju stavljat.Ovako:motor vrhunski,mjenjač u banani!!!Sve novo stavimo u njega on iskače iz brzina tako i onaj agrostar a za tog agrostara dijelovi skupi ko vrag skoro skuplji od traktora.Inače mi se sviđa DX110!!
 
S

saran2806

Guest
jel netko zna cijenu poteznica za torpeda 90 imam na traktoru ono što se kaci na njega na šarafe ali nemam kuke. koliko bi to moglo koštati i gdje bi se moglo nabaviti novo. hvala unaprijed
 
S

saran2806

Guest
buban kaže:
imam novu poteznicu od torpeda za prodat onu gornju koja je za vuču prikolica
koliko tražiš za tu poteznicu
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
cjena je 450 kn
to ti je zamjenska od male privrede kupljena kod mashine trade u đakovu placena preko 1200kn
 
M

mladi gazda

Guest
I onda dođu ljudi i kažu da Torpedo nemože povuć vagon............ a evo dokaza .............. samo gas...........

............mladi gazda.............
 

torpedo6206

Član
Tu od
23 Kol 2009
Poruka
106
evo nekoliko pitanja vezana za torpedo, zapeo sam za granu sa kabinom pa mi je plastika krova napukala, koliko košta naova plastika što ide na kabinu?
još nešto, jel se može na običnog td ubacit mjerač goriva, na mom to nije bilo, pa me zanima jel to netko od vas stavljao, koliko košta i može li se to stavit?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Mislim da nema te plastike za kupiti, probaj pitati u trgovini. A mjerač goriva možeš ugraditi, član "buban" je ugrađivao na svoj TD 4506, probaj mu poslati privatnu poruku.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Pozdrav ljudi!
Imam jedno pitanje. Naime, radi se o traktoru Torpedo TD45, 1991 god proizvodnje. Problem je špera, ili neznam kak vi to zovete, možda blokada diferencijala. Ja s nogom pritišćem šperu, ali pedala mi stalno diže nogu u zrak, neče "ukopčat" šperu. Zna li netko u čemu je problem ?

Zahvaljujem !
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Pa možda u prevelikoj razlici brzina među kotačima. Pritisni kuplung, lagano pitišći šperu i polako popuštaj kuplung. Kad uzubi, propast će ti noga s pedalom špere do kraja. Ako opet bude izbacivala, vjerojatno joj treba popravak.
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ja sam gledal to dok sam raskapal zadnji trap na mom ursusu. Neznam kak je na torpedu al mislim da nije valjda neka velika razlika u rješenju špere.
Znači špera se sastoji od dva komada koji izgledaju kao neka kruna imaju zube mislim da četri.
Sad kad ubaciš šperu ti zubi se spoje i dolazi do blokade između poluosovina.
E sad je stvar u tome da se to troši i zubi postanu špičasti(kosi prema strani u koju najviše tjera) večinom prema naprijed!
Pa kad se to desi nemožeš više ubaciti šperu nego ti zubi preskaču i svaki put kad preskoči digne ti papuču.
Ja sam videl na svome da se to počelo trošiti al još nije kritično!
Stim da druga strana tog zuba (u rikverc) izgleda ko nova jer se valjda rijetko kad ubacivala špera u rikvercu.
Probaj dal radi u rikverc!?!

Možda sam ti mogel kaj pomoči oko problema, kao što sam več napisal tak je na ursusu 35.

Pozdrav iz zagorja :!:
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Da moglo bi biti kak ti veliš, kad staneš na pedalu špere, osjetiš da se nešta vrti i pedalu kontinuirano izvacuje, kako nešta preskaće. Ako su zubi poderani u "koso" trabalo bi ih nadovariti i izbrusiti na ravno ? Ili se taj dio kupi novi ?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh