• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209






Neki dan uslikao na poslu... Đuro Đaković "Specijalna vozila" ih još koriste za prijevoz vagona...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Vidjeh i u Končar Lokomotivama na Jankomiru.
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Pomagajte! Majstor mi već 2 puta mjenjao prednji semering na radilici na malom Torpedu i svaki put nakon par sati semering procuri. :mur: Jel ima neka "fora" oko njegovog stavljanja ili nešto drugo je u pitanju?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
da nije problem u radilici da je zajedena i oštečena,ili kaj več,pa nakon par rh ošteti semering da pušta nazad ili pa majstor zahebe kaj ga ošteti prilikom montaže...
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Da je radilica oštećena, jel bi se to vidjelo golim okom? Iako neznam što bi prošli vlasnik morao raditi da ošteti radilicu i to na mjestu iza remenice. ili je to ipak moguće?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a neznam kaj je mogel raditi s njom..ili to ili su stvarno semeringi za k.... kvalitete i nakon par sati propiša..
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Provjeri dali ti je iberlauf zastopan pa motor nabije kompresiju u karter i izbije na semeringu zna se i to desiti
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Ide nešto para na iberlauf :) Tako da nije mislim do njega.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Planiram farbat torpeda na proljeće pa me zanima da li će on proć na tehničkom ako ga umjesto tamnoplave obojam u crnu,a na limariji ću ostavit istu boju?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slažem se, samo nek limarija bude zelena, trup staviš crn, a felge srebrne i ko metak bude :)
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Srebrene felge su mi ljepše ali su ovi sa crvenima su na boljem glasu to jest da su sklapani od deutz djelova,pa ću još odlučit :mur:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Samo je pravi Deutz imal crvene felge, sve je ovo ostalo torpedo :) more imati i zlatne felge al je torpedo!
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Isto tako IMT nikad neće bit Massey Ferguson!!

Nego evo video,nemojte obraćat pozornost na sat od temperature ona plastika je privremeno riješenje
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Y4qEOBGT7WY[/YT]

Plaćen je 12500kn do sada vozi bez veći ulaganja,pa mi recite jel vrijedio toliko?
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
zanima me jel ima na forumu koji vlasnik torpeda 55.traktor ima 2000 rh motor je suh ,traktor sluzi samo za transport.zanima jesu li svi oni jako lijeni i tromi ili samo moj.Prije smo imali ursusa c 360 i njegovih 50 konja je duplo jace nego torpedovi, i zaboravio sam napisati torpedo je bez prednje vuce
 

Najnoviji postovi

Na vrh