• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ti sad mene tjeras na trosak opet, imas li neki link ili neke info o tom garjferu, i kako cu ja onda bez rotatora, ne kuzim se bas, ali cini mi se da bi i meni trebao.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
jcb 3cx je kod mene oko 300kn, kad preracunam, a ja mislim da i ovaj moj moze da opravda nekih 200kn.
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
kod tebe da ali kod mene imaš frajere koji kopaju čak i za 200kn jer ih ima previše. u okolici mene cca 5km ima 4 kom 3cx i jedan točkaš tako da meni se ne isplati kopati drugima već ja iskopam susjedu , on mi posudi malčer itd.
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
ovo je moj , ali ipak je to samo za licne upotrebe sve je to nezgodno za ici negdje zaradjivati, ali za sebe moze dosta posla napraviti
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
jeli neko razmisljao da se ovo dogradi, ja vec ima dva slobodna izvoda na ruci sa komadom, samo na bolcn od kasike zakaciti ova klijesta i postaviti cilndra, radi cak bolje nego grajfer

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=SPkvRIvqmFU[/YT]
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
E to je onaj prst o kojem sam ti pricao. Ne da cu ga ugradit nego je vec spreman za rezanje :-D
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
samo treba biti oprezan pri zatvaranju korpe da se jedan drugom ne suprostave, slabiji da se pomota, U svakom slucaju zgodna alatka, a jos imam 2 slobodna izvoda kod kasike, tako da ostaje samo da se malo vari, a mogla bi se zakaciit na isti bolcn od kasike (samo ga produziti da uhvati uske prsta), valjda nebi trebalo raditi probleme pri kacanju kasike.
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Da li bi imt 549dv mogao da nosi ovog tifermeca , model za traktore do 2200kg ? U odnosu na Mikrus , kakvi su ovi toffermec ?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
nasao sam nekakve razervoare za hidrauliku, ne kuzim se nimalo u te stvari, imaju na sebi nekakav filtar, jeli on dovoljan ili moram imati jos neki za finije ciscenje, rezervoari su od nekih kamiona, volumena 70 ak litara. koliko je dobro uzeti koristenu bocu zraka od kamiona i nju korisiti kako rezervoar, zbog moguce korozije unutra
 
Posljednje uređivanje:

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Da se i ja malo ukljucim u raspravu mislim da je zjocko napisao da ti se nemoze ništa desit kad radis sa nosenim utocarivacem,pa da kažem iz prve ruke stari je radio sa utovarivacem nosenim i bila je takva sila da je utovarivac skočio i potrgao mu dva prsta na nozi i potkoljenicu,hoću samo rec da pri svakom poslu postoje rizici....:)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
pa gdje mu je bila noga i prsti, aklo sjedis na sjedistu koje je tvornicki tu postavljeno, onda ne viidm mogucnost.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
pa gdje mu je bila noga i prsti, aklo sjedis na sjedistu koje je tvornicki tu postavljeno, onda ne viidm mogucnost.
E tu je i problem jer utovarivac nije imao sjedalo pa je sjedio na kabini od traktor tam di je trebala bit zadnja sajba,i to mu se još u firmi desilo
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
slika-510765-2012-12-1355137130-velika.jpg

to se ovdje teze moze desiti
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
slika-510765-2012-12-1355137130-velika.jpg

to se ovdje teze moze desiti

tu si u pravu sto posto, ali opreza nikad dosta,uvjek nekaj moze otic po zlu i to kad se najmanje nadas,al kaj sam htio rec da su bar oni kad se tom mom starom desilo nekaj napraviliu vezi toga ma nist samo dalje ti radi i nadaj se da ti opet nekaj ne potrze,daj mi reci jel to tvoj utovarivac ili??
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
to je slika sa oglasa, sad je moj, sutra idu neke sitne dorade, prema mom traktoru, retervoar, filtar, ukrute
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Na oko izgleda stroj super malo smirgla boje i ko novi..:) ja sam razmišljao da bi se ja kupio tak nesto mislim da bi moj fiat to nosio i radio snjim bez brige
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Ja sam malo probavao u ponedjeljak, sad kad prodju blagdani cu malo vise da ga testiram, u probi je bio ok,
pronasao sam nekakav rezervoar sa filterom koji je los, ovakav filter trebam , na kucistu stoji da je bosch, na njemu nesto pise 0830, ostalo je necitko



 
Posljednje uređivanje:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
niko se tu ne muci, ja uzivam u radu, fendt ga goni sa lakocom, akopac je dimenzioniram i zasticen shock ventilima da samo cujes kako pisci kad ga stegnes, bit ce slike i video sutra, moram nekog uloviti da snima, samo ja sam totalni mamater za rad sa njim, tako da nece biti nesto impresivno, a i pumpa na njemu je mala, 33cm, daje protok nekih 45l, a treba mu 80, tako da brzina nece biti neka.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
niko se tu ne muci, ja uzivam u radu, fendt ga goni sa lakocom, akopac je dimenzioniram i zasticen shock ventilima da samo cujes kako pisci kad ga stegnes, bit ce slike i video sutra, moram nekog uloviti da snima, samo ja sam totalni mamater za rad sa njim, tako da nece biti nesto impresivno, a i pumpa na njemu je mala, 33cm, daje protok nekih 45l, a treba mu 80, tako da brzina nece biti neka.

ma jebes to kaj si amater to se svlada kroz dva tri iskopa, a sad kolko ti je bitna brzina po meni bas i nije ak ne radis za neku lovu i to ak se radis tih 10-15 min sima tam naravno da bi bilo ok,budem ti ja pogledao ak imam doma koji filter takav pa ti posaljem postom
 

Najnoviji postovi

Na vrh