• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski rovokopači

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Pa to je baš jeftino ako je imalo materijal zadovoljavajući :scratch
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
danas probavao vecu pumpu na rovokopacu, naime donio sam na probu i pumpu i ubrzivac, sve je izgledalo ocajno, ale jad da probam, jer je pumpa bila velika pa mi pase i za cjepac ili za rovokopac, izgleda veca od ove sto imam koja je 33 cm3, : Pola dana posla uzalud, stimanje prikljucaka proba i nista, brza je ova moja od 33 cm3 nego ova velika, nema snage da postigne tlak da otvori sigurnosni na stroju: kasnije sam se uhvatio ugradnje filtera, bar sam to rijesio.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
zupcasta sa multiplikatorom, ma sve je bilo staro, sa nekog vitla, vrato sam ponovi svoju, nek ide neko vrijeme.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
ugradio filter, promjenio deblje crijevo na povratu, promjenio usisno crijevo, jos da promjenim tlacno crijevo, trenutno je 9mm, pa cu ponovo da ga probam,

usis je na najuzem dijelu 22mm, povrat najuze 16mm, potis trenutno 9, a ici ce na 12 mm, sve to za protok 50 do 60 litara.





Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Odlično. Neće ti smetati ovaj veliki filter kada budeš kopčao stroj?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Pa prije će ga izgleda prodati :butthead:

hehe, znas i sam savo kako je tesko danas nesto prodati, malo je ovakvih da vole gvozdjuriju, pa da im se sve cini jeftino i povoljno, kad i sami znaju koliko je truda ulozeno u pravljenje ovakvog necega.
A da je stroj dobra dobar je, pitanje je koliko ce to kupci znati prepoznati.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
hehe, znas i sam savo kako je tesko danas nesto prodati, malo je ovakvih da vole gvozdjuriju, pa da im se sve cini jeftino i povoljno, kad i sami znaju koliko je truda ulozeno u pravljenje ovakvog necega.
A da je stroj dobra dobar je, pitanje je koliko ce to kupci znati prepoznati.

Sad kad ga do kraja središ trba s njim radit, a ne ga prodavat
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
vidjet cemo koliko bude posla, a vjerujem da ce on biti spreman da radi puno vise posla nego mu ja mogu ponuditi,tako da ce mozda naci boljeg vlasnika od mene, normalno za solidnu cijenu. Stavit cu ga u putpunosti u funkciju dobro isprobati, pa cemop vidjeti koliko pase za moj traktor,jedino se bojim da mu nije malo pretezak, ali to je samo pretpostavka,vidjet cemo u radu.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
vidjet cemo koliko bude posla, a vjerujem da ce on biti spreman da radi puno vise posla nego mu ja mogu ponuditi,tako da ce mozda naci boljeg vlasnika od mene, normalno za solidnu cijenu. Stavit cu ga u putpunosti u funkciju dobro isprobati, pa cemop vidjeti koliko pase za moj traktor,jedino se bojim da mu nije malo pretezak, ali to je samo pretpostavka,vidjet cemo u radu.

Samo sve lijepo snimi pa zalijepi link ovdje :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
I...jesi li dovrsio stroj? Kako ide sa najnovijim preinakama?
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
nije bas sad vrijem od toga, dao sam napraviti tlacno crijevo 12mm, ostalo je rijeseno, hidraulicni prst je isto u izradi, rebam jos cilindar i ceijeva za njega, ne stizem bas, subotom sta uradim to je to, a i tad bude lose vrijeme, pa nema nekog ucinka.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
nije bas sad vrijem od toga, dao sam napraviti tlacno crijevo 12mm, ostalo je rijeseno, hidraulicni prst je isto u izradi, rebam jos cilindar i ceijeva za njega, ne stizem bas, subotom sta uradim to je to, a i tad bude lose vrijeme, pa nema nekog ucinka.

Bit će bolje, kažu sad da će biti par dana malo toplije
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
obecani video, rad kardana na 400 okretaja, motor na 900,
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vHyuoIKt34w&list=HL1360431859&feature=mh_lolz[/YT]

slike hidraulicnog prsta sto ga pravim, necu da radim jaku konstrkuciju zgog tezine, jednostavno cu paziti u radu, nema te konstrukcije da je korpa nece pokidati, ov je da pridrzi neki komad, utovar gnoja itd. mozda podesim shock ventil na komandi da popusti pod naletom korpe, vidjet cu.



 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh