• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

retro32

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
57
jel čuo neko nešto o trimerima Brightstar ? vidim nekakvu reklamu -
1,4 kw, nastavci za živicu i pila za granje ,1 499 kn ...
jel to neki kinez i ako netko možda zna nešto o tom trimeru(marki) ?

 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ako je kinez, a 99% da je, onda nema smisla govoriti o marki. Kod kineza ti je to nevažno. Ak naručiš više od 10komada, budu se zvali Retro32 i spejšal edišn, ako treba.
 

retro32

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
57
Ako je kinez, a 99% da je, onda nema smisla govoriti o marki. Kod kineza ti je to nevažno. Ak naručiš više od 10komada, budu se zvali Retro32 i spejšal edišn, ako treba.

a mislio sam prije svega na (ne)kvalitetu , može li to što kositi i piliti sa
tim priključcima s obzirom na cijenu ? motor je solidne snage za manje zahtjevne
poslove ... ili da ne bacam pare ?
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
a mislio sam prije svega na (ne)kvalitetu , može li to što kositi i piliti sa
tim priključcima s obzirom na cijenu ? motor je solidne snage za manje zahtjevne
poslove ... ili da ne bacam pare ?

za tu cijenu sasvim solidno...ja sam isto u pevecu kupio pred 2 god einhell ali samo sa nožem i flaksom za 1300 kn i za sad nema nikakvih problema a košeno je zaista puno s njim...i sa flaksom i sa nožem(visoka trava, cima od krumpira)
skureno je oko 40-50 litara benzina i hvala bogu još je sve ok

Čak mi se čini koliko po slikama vidim da su i isti motori u pitanju
 
Posljednje uređivanje:

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Nije vazno da li je stihl ili husqarna ili bezimeni kinez. Sve se svdi na to da li ti se zalomio los proizvod i da li s njim postupas ko mutav sa telefonim ili ne . Neko ce i profesionalni stihl da zajebe posle 10 struganja a neko ce s kinezom da radi 10 godina bez problema.
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
Biti trgovac je jedno, a živjeti s tim i za to, je drugo.
Ti si ga imao, ja sam ih slagao....ako je to kruta osovina onda ja...ma možeš i birati...šajba, za travu može, ali šikaru? nije to to ....
auktion_x1028803_bild1.jpeg

ili možda ovo....
http://www.ebay.com/itm/NEW-OEM-STIHL-DRIVE-FLEX-SHAFT-FS-44-46-55-75-STRING-TRIMMER-4130-711-3210-/140664266915#ht_563wt_698

Jeffy daj mi molim te reci u vezi tih raznih komentara za kardanske prijenose u trimerima pošto vidim imaš iskustva jesi li kad vidio taj kardan:?:?????????
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel to neko tricky pitanje....mjenjal ležajeve fs353 i na makiti jednoj....nije to česti kvar....
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
Jel to neko tricky pitanje....mjenjal ležajeve fs353 i na makiti jednoj....nije to česti kvar....

Ma nije trik nego me zanima zbog toga jer ljudi govore za sve trimere sa ravnom štangom da su kardanski a u stvari unutra je sajla kao na tvojoj slici.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Sajli sam više slagal, to ode češće. Ma nisu niti sajle loše, samo se ne smije pretjerivati...
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
Imam staru fs 44 sa kojom sam kosio i sa flaksom i reznom pločom jako puno i nikakvih problema nisam imao samo treba podmazivati zglob, a od prošle godine imam 323 RII za koju se nadam da bude izdržala kao i fs
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Sad se bude štucalo jednom forumašu:lol:, ali ovaj trimer mora nadživjeti fs44. Taj trimer ti ima, kak bi ja rekel, samo pola radilice, i ima one lamele na usisu....A da i s time dugo radi, to se moram složiti:supz:
 

fiftač

Član
Tu od
19 Lis 2010
Poruka
53
Da, fs ima jedan ležaj na radilici i štancanu klipnjaču ali kad se sjetim kako je radi kad je bio novi zaradi je mirovinu. Valjda bude nekome poslužio za dijelove pošto koristim samo novi stroj jer ljepše je raditi sa njim.
 
L

lupo

Guest
pozdrav kolege,

u bauhausu je ponuda mjeseca ovaj trimer pa sad ne znam jel itko ima ovo čudo i jel to vrijedi išta?????

Benzinski trimeri
HURRICANE 'HBS 75'
motor: 0,75 kW / 1 KS
radna širina:43 cm
sustav rezanja: dvostruka nit 2,5 mm x 4 m, nož: 23 cm
zapremina spremnika: 0,45 l
težina: 6,3 kg

cijena: 999,00 kn
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
pozdrav kolege,

u bauhausu je ponuda mjeseca ovaj trimer pa sad ne znam jel itko ima ovo čudo i jel to vrijedi išta?????

Benzinski trimeri
HURRICANE 'HBS 75'
motor: 0,75 kW / 1 KS
radna širina:43 cm
sustav rezanja: dvostruka nit 2,5 mm x 4 m, nož: 23 cm
zapremina spremnika: 0,45 l
težina: 6,3 kg

cijena: 999,00 kn

Zavisi koliko imaš za košenju i šta kosiš?
Ako je hobi onda je Ok,ako poluprofi i profi rad bolje nemoj.

http://issuu.com/catalog.hr/docs/bauhaus_vrtni_strojevi_2011
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
za te novce si radije uzmi nešto jače
Kada se kupuje trimer prvo treba se dobro raspitati dostupnost rez.dijelova,servisa idr.normalno i da su u blizini,izbjegavati Kineze to OBAVEZNO:twisted:
Bačeni novci ako toga nema:blackeye
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Kada se kupuje trimer prvo treba se dobro raspitati dostupnost rez.dijelova,servisa idr.normalno i da su u blizini,izbjegavati Kineze to OBAVEZNO:twisted:
Bačeni novci ako toga nema:blackeye

kod mene su bili bačeni novci sa jonseredom koji je u tri godine koliko sam ga imao 3 puta bio na servisu i više sam potrošio nego što vrijedi...sad imam einhell iz peveca i radi 5 puta bolje od starog...a i da lijepo crkne nije mi žao jer vrijedi svake kune koje sam dao za njega
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
A gledaj tomo420 ja ti imam Stihl FS 350 8 god dušu sam mu izvadio nisam još ni membranu zamjenio.
Samo zamisli da spržim oko150 i više lit goriva na njemu koristim samo Stihl ulje,2 he voćnjaka oko ograde voćaka okućnice.
Imao sam Partner poluprofi za početak riknuo prvu godinu.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
A gledaj tomo420 ja ti imam Stihl FS 350 8 god dušu sam mu izvadio nisam još ni membranu zamjenio.
Samo zamisli da spržim oko150 i više lit goriva na njemu koristim samo Stihl ulje,2 he voćnjaka oko ograde voćaka okućnice.
Imao sam Partner poluprofi za početak riknuo prvu godinu.

Znam ja to sve je meni jasno...stvar je u onome na što naletiš....znam da je ono koliko para toliko muzike no često se to pokaže da i nije baš tako....sve je stvar kakve si srece i što ćeš kupiti...sve ovisi ko je slagao i kako...ko u ovoj reklami :p
http://www.youtube.com/watch?v=9c--eT2AJYg
 

Najnoviji postovi

Na vrh