• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,959
3. Jebote što voli piti gorivo za razliku od moje 535...
A ja mislil da je FS461 ko Lada...
4. Plastike mi se čine puno jadnije nego na starim modelima.
Istina, sad su kineske, nije više "EM Original"
5. Ma kaki klinac voda, stari silk itd. Silk star 5 godina na spuli 250m.. Stajao u šupi. Isto tjera ko i prvog dana. Nit puca nit se lijepi.
Ne bu škodilo ako ga namočiš. Možda se iznenadiš ;)
I ne osjetim baš tu razliku u težini...
Još si mlad. Budeš...
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,628
Evo danas sam uhvatio svetu nedjelju da se malo posvetim šikarama, rubovima i travuljagama...

Ništa strašno. Nekih 7 litara goriva na Vary f550 s novim loncin 224ccm motorom i 3 rezervara na HQ545...

Kosio sam s Oregon duo line 3.0mm i sa Stihl običnim 3.0mm silkom.

Par utisaka...

1. Malo mi je žao što nisam kao i @Ghost uzeo 555... Nije da mi je falilo snage, ali.. Ali... Jebemu 😅😂



Ali sve u svemu. Stroj je vrhunski.. I ne osjetim baš tu razliku u težini...
Nekako puno tih "Ali" 😅 😅

Ja kosim sa Opti Penta 3,3mm, sa OM sam kosio sa CoreCut 2,7
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,347
Ono 3mm silk. Prašinu od trave pravi. Onda uletim u par kvadrata momačke trave, guste, mokre... I osjetim da se malo muči...
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,628
A uvijek može doći do preopterećenja, pogotovo ako (kao ja) kosiš bez štitnika, tu baš moraš biiti pažljiv, ja sam uspio u par navrata u početku i 555 zagušiti 😅
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,096
HusKVARna 535
Kupio sam novu prije 3 god,potrošila je možda 20-30 lit goriva
Prvo paljenje odmah upali,i u dok se sa njom kosi radi bez problema,mješavina je uvijek svježa,ulje stihl hp ultra 2 % mješavina
Znači u radu bez ikakvih problema,lijepo radi ,drži minimum i sve ok
Ali kad je ugasim i treba za 5 min ponovo upaliti,potegnem prvi put,upali i ugasi se,i onda treba barem 40-50 puta potegnuti da opet upali,i kad upali opet radi bez problema(dođe mi da ju polijem sa benzinom i zapalim)
Šta bi mogao biti problem?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,347
Čep rezervara za gorivo?

Bez zajebancije. Bilo meni. Rupica je mala i lako se zaštopa i onda napravi podtlak u rezervaru.
 

Najnoviji postovi

Na vrh