• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
785
Izgleda mi kao moj karb, rebrandirani Kinez. Ide pacman odvijač, vijak je između čoka i startera. Ne da mi se sad u garažu da ti fotkam, ali jasno se vidi. Zapamti kako vijak sad stoji i vrti ga po 1/4 kruga lijevo ili desno. Zagrij trimmer prije toga, ne valja na hladno.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,103
Stihl ni danas nema model u klasi 335/535 s AV sustavom na ručkama, tak male mase.
Jedino me to privuklo Huskyju

Nema zamjerki ZJ,ipak je na kraju odluka bila moja
Ali si nekako na glas razmišljam da bi probao radit sa TX 35 glavom,s obzirom da imaš huskyja već dosta vremena,koja bi joj bila jeftina alternativa,da ne bacam pare ako ne budem zadovoljan,jer mi se čini da joj je ova 45 previše velika
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,976
Nemoj. T35 je kilavo složena.
Od prvog dana koristim T45 i T35 nisam nikad niti imal.
Stihl FS 260/261, FS350/360/361 originalno koriste 46-2, a ona je velika kao T55.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,103
Nemoj. T35 je kilavo složena.
Od prvog dana koristim T45 i T35 nisam nikad niti imal.
Stihl FS 260/261, FS350/360/361 originalno koriste 46-2, a ona je velika kao T55.
Imače kad kosim,volim "obrijati"do poda,Pa pošto je ova veća moram izbaciti više flaksa i onda fali snage,pa zato mislim da bi manja bila bolja opcija
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,976
Razlika u promjeru T35 i T45 je nekih 2cm, tak da to ne čini neku bitnu razliku.
I sam kad kosim, stružem do zemlje. Samo ju nagneš lijevo-desno ;)
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
https://allegro.cz/nabidka/karburator-kosy-mtd-smart-bc52-bc-52-10067084325?dd_referrer=https://www.google.com/
ako je to taj karb onda se podešava na ovaj vijak s oprugom, nekad bude i bez opruge ili u "kućištu" kao ovaj ispod
nemora nužno bit obična kacavida, ima specijalnih tipa pac man, D, mali D...
Ovaj je drugi, poštelao sam malo radi bolje, međutim problem je i gusta visoka trava, jer nisam stigao baš na vrijeme odraditi, a nije to baš neki jaki stroj u svakom slučaju Hvala i Tebi i kolegi Domy_os na trudu i savjetu
 

Najnoviji postovi

Na vrh